دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عسگراولادی با حسن روحانی دیدار کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری تسنیم: رئیس جبهه پیروان و جمعی از اعضای حزب موتلفه با رئیس جمهور منتخب دیدار کردند.

حبیب الله عسگراولادی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری به همراه جمعی از اعضای حزب موتلفه صبح امروز یکشنبه با حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور منتخب دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار که در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، عسگراولادی و اعضای موتلفه، انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب را تبریک گفتند و برای دولت آینده آرزوی موفقیت کردند.

در این دیدار علاوه بر حبیب الله عسگراولادی، اسدالله بادامچیان، محمد نبی حبیبی، عبدالرضا مصری، محمد علی امانی، حجت الاسلام علی بنایی، مصطفی میرسلیم، حمیدرضا ترقی و فاطمه رهبر نیز حضور داشتند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.