رئیس جمهوری که دو تاریخ تولد دارد"> رئیس جمهوری که دو تاریخ تولد دارد+عکس از شناسنامه های رئیس جمهوری
چهارشنبه ۲۴ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رئیس جمهوری که دو تاریخ تولد دارد+عکس از شناسنامه های رئیس جمهوری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مهر - در شناسنامه روحانی، تاریخ تولد او 21 آبان ماه 1327 درج شده اما خودش می گوید که متولد 9دی ماه همین سال است. روحانی در کتاب خاطراتش که تیرماه سال ۱۳۸۸ توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی به بازار آمد ماجرای تاریخ تولدش را اینطور تعریف می کند: «طبق شناسنامه ای که در اختیار من است، متولد ۲۱ آبان ۱۳۲۷ هجری شمسی هستم که این تاریخ با دهم محرم الحرام ۱۳۶۸ هجری قمری منطبق است. دربارۀ تاریخ دقیق تولدم از مادرم سوال کردم که آیا تولد من در روز عاشورا بوده است؟ ایشان گفتند: نه، در شب بیست و هشتم ماه صفر بوده، لذا متوجه شدم که تاریخ تولد شناسنامه ای من با تاریخ تولد واقعی من منطبق نیست. در واقع تاریخ تولد را در شناسنامه چهل و هشت روز زود تر از تولد واقعی ثبت کرده اند. طبق نظر مادرم که قاعدتا نظر او دقیق است، من صبح روز ۲۸ صفر ۱۳۶۸ قمری، مطابق با پنجشنبه ۹ دی ۱۳۲۷ و برابر با ۳۰ دسامبر ۱۹۴۸ متولد شدم. مادرم می گوید موقع اذان صبح و حدود ساعت ۴:۳۰ متولد شده ام.»

رئیس جمهوری که دو تاریخ تولد دارد+عکس از شناسنامه های رئیس جمهوری

رئیس جمهوری که دو تاریخ تولد دارد+عکس از شناسنامه های رئیس جمهوری

رئیس جمهوری که دو تاریخ تولد دارد+عکس از شناسنامه های رئیس جمهوری

رئیس جمهوری که دو تاریخ تولد دارد+عکس از شناسنامه های رئیس جمهوری

روحانی اگرچه متولد آبان بودنش را فقط مربوط به شناسنامه می داند اما محمود احمدی نژاد رئیس جمهور فعلی ایران متولد ششم آبان ماه 1335 است که البته شناسنامه اش 6ماه بعد از تاریخ تولد او یعنی اردیبهشت ماه سال 1336 در ثبت احوال بخش مرکزی آرادان صادر شده است.

سید محمدخاتمی، رئیس جمهور هفتم و هشتم در 21 مهرماه 1322 در اردکان یزد متولد شده و رئیس جمهور پیش از او، آیت الله هاشمی رفسنجانی متولد سوم شهریورماه 1313 در رفسنجان است. به این ترتیب در 7دوره اخیر ریاست جمهوری ایران، رئیس جمهورها به ترتیب متولد شهریور، مهر، آبان و دی ماه بوده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.