دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زهردارترین مهاجمان لیگ دوازدهم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: تیم های لیگ برتر در فصل های گذشته در خط حمله مهاجم کم داشتند و هم اکنون هم در تیم ملی كمبود وجود یک مهاجم خلاق احساس می شود، تیم هاي ليگ برتر به خصوص پرسپولیس بیشتر خریدهای اين فصل را به جذب مهاجم طراح اختصاص دادند.

با توجه به آغاز لیگ دوازدهم سراغ مهاجمان نوک هشت تیم از لیگ برتر رفتیم که امسال با هدف رسیدن به سهمیه آسیایی رقابت ها را آغاز می کنند تا متوجه شویم قدرت کدام تیم در این نقطه از سایرین بیشتر است. پرسپولیسی ها بهترین ها را در این لیست در اختیار دارند اما هیچ بعید نیست که امسال بازیکنی مثل منوچهری چهره شود و بعد از چند سال در سایه قرار گرفتن انصاری فر خودی نشان دهد مروری بر خط حمله این هشت تیم لیگ برتری در شرایط فعلی خالی از لطف نخواهد بود.

*پرسپولیس

کریم انصاری فر: پرسپولیسی ها که فصل گذشته در نوک حمله خود به شدت ضعف داشتند در بازار نقل و انتقالات به سراغ کریم انصاری فر آقای گل لیگ یازدهم رفتند وی چند فصلی است به چهره جنجالی فصل نقل و انتقالات تبدیل شده است انصاری فر هم یکی از پرحرف و حدیث ترین بازیکنان این فصل بود و تا جایی که توانست با باشگاه های مختلف مذاکره کرد.

استقلال، پرسپولیس و سپاهان تیم هایی بودند که برای جذب انصاری فر تلاش زیادی کردند اما در نهایت رویانیان بود که شاه مهره فصل نقل و انتقالات را سرخپوش کرد باید دید آقای گل فصل گذشته می تواند در پرسپولیس تیم جدیدش درخشش داشته باشد و نقطه ضعف پرسپولیس در خط حمله را پوشش دهد یا نه!

کریم انصاری فر در بازی نخست در ترکیب اصلی تیم فوتبال پرسپولیس قرار گرفت و فقط دو موقعیت گل مقابل نفت آبادان به دست آورد که درخشش مارکو سیمیچ مانع گلزنی اش در این بازی شد.

به عقیده کارشناسان و اهالی فوتبال این مهاجم جوان هنوز با جو حاکم در پرسپولیس آشنا نشده و شاید در ادامه به روند گلزنی هایش در تیم جدیدش پرسپولیس دست یابد.

محمد قاضی مهاجم سابق ذوب آهن که مانند کریم انصاری فر تازه به سرخپوشان پیوسته است هم یکی از بازیکنانی است که احتمال درخشش در این تیم در لیگ دوازدهم هست.

محمد قاضی که این روزها به شدت مورد توجه کی روش سرمربی تیم ملی قرار گرفته و به عنوان یک ملی پوش در ترکیب اصلی تیم ملی حضور دارد به احتمال فراوان یکی از مهاجمان نوک سرخپوشان خواهد بود وی در فصل گذشته اختلافاتی با منصور ابراهیم زاده سرمربی سابق ذوب آهن داشت که به خاطر همین موضوع نتوانست عملکرد قابل قبولی در گلزنی داشته باشد اما پرسپولیسی ها روی او حساب ویژه ای باز کردند البته قاضی حالا انگیزه های زیادی دارد چرا که نمی خواهد تیم ملی را از دست بدهد.

قاضی هم در کنار انصاری فر در هفته اول لیگ دوازدهم نتوانست گلزنی کند باید در ادامه بازی ها وی را مشاهده کرد در کنار انصاری فر و قاضی مهاجمان نوک پرسپولیس باید به ایمون زاید هم اشاره ای داشته باشیم که به عنوان آقای هتریک در فصل گذشته شناخته شد. اگر مانوئل خوزه به این بازیکن اعتقاد داشته باشد و از وی در ترکیب تیم استفاده کند شاید وی هم بتواند در تیم فوتبال پرسپولیس بدرخشد.

استقلال:

مهاجم فصل گذشته سایپا در همان روزهای ابتدایی استقلالی شد تا هواداران آبی پوش به آینده خط حمله تیمشان امیدوار شوند منوچهری در سال های گذشته چند باری تا آستانه استقلال شدن پیش رفته بود امسال حضور امیر قلعه نوعی به این انتقال کمک کرد قلعه نوعی اعتقاد ویژه ای به این مهاجم 28 ساله دارد و می خواهد از او به عنوان بازیکن ثابت استفاده کند.

منوچهری چند فصلی در سایپا زیر سایه انصاری فر بوده اما امسال می تواند در استقلال توانایی هایش را به رخ بکشد. البته وی برای رسیدن به هدفش دو رقیب سرسخت به نام های میداودی و برهانی هم دارد.

امین منوچهری در هفته نخست لیگ دوازدهم به عنوان بازیکن ذخیره در دقایق پایانی به میدان مسابقه آمد و نتوانست درخشش آنچنانی داشته باشد و باید منتظر بازی های وی در هفته های آینده باشم. البته باید از فرهاد مجیدی کاپیتان سابق استقلال هم نام ببریم که پس از یک سال حضور در لیگ قطر قرار است به تیم سابقش باز گردد.

وی می تواند یک رقیب جدی برای هم بازی هایش در خط حمله باشد.

*محمدرضاخلعتبری، سپاهان اصفهان:

مدافع عنوان قهرمانی لیگ یازدهم برای این فصل برونو سزار مهاجم گلزنش را از دست داده و برای جبران نبود این مهاجم تأثیرگذار، محمدرضا خلعتبری را جذب کرده است، با توجه به شرایط سپاهان احتمال حضور خلعتبری در نوک حمله زردپوشان اصفهانی وجود دارد. البته در اين میان نباید جواهیرسوکای و محمد غلامی که به سپاهانی ها پیوسته اند را فراموش کرد چرا که آنها در فصل گذشته بازی های خوبی از خود به ترتیب در تیم های سپاهان و داماش گیلان به نمایش گذاشتند.

*سیدصالحی، تراکتورسازی،

نایب قهرمان فصل گذشته تعدادی از بازیکنان خوب و تاثیرگذارش را در لیگ دوازدهم ندارد و برای جبران نقاط ضعفش در این پست سید مهدی سیدصالحی را به خدمت گرفته است. این بازیکن مدعی است بهترین بازی هایش را برای تراکتورسازی انجام خواهد داد و آقای گل لیگ دوازدهم می شود. باید چند هفته از لیگ دوازدهم بگذرد تا مشخص شود که سیدصالحی می تواند جایگزین مناسبي برای بازیکنانی همچون سیاوش اکبرپور در خط حمله تراکتورسازی باشد یا نه!

*مهدی رجب زاده، ذوب آهن،

تیم فوتبال ذوب آهن به خاطر بی پولی و نداشتن بودجه کافی اکثر ستاره هایش را از دست داد. کریکندی هم که به جای منصور ابراهیم زاده هدایت ذوبی ها را بر عهده گرفت سعی کرد که در فصل نقل و انتقالات بازیکنان قدیمی را راضی به بازگشت کند که یکی از آنها مهدی رجب زاده بود که بلافاصله پیشنهاد مسئولان ذوب آهن را پذیرفت و به تیم سابقش برگشت.

مهدی رجب زاده در دو فصلی که در تیم فجر شهیدسپاسی بود توانست گل های مؤثری برای فجری ها بزند و بعد از آمدن مربی مورد علاقه اش کربکندی به ذوب آهن بازگشت. با توجه به اینکه ذوب آهنی ها ایگورکاسرو و محمد قاضی را از دست دادند با جذب مهدی رجب زاده خواستند که خلاء این بازیکنان را در نوک حمله جبران کنند و باید دید وی می تواند بازی های درخشانش را در این تیم اصفهانی ادامه دهد یا نه.

مهدی رجب زاده بنا به دلایلی در هفته نخست لیگ دوازدهم در ترکیب تیم فوتبال ذوب آهن نبود. به نظر می رسد اگر کربکندی مانند سالهای گذشته به این بازیکن اعتماد کند و وی را در ترکیب ثابت قرار دهد رجب زاده بتواند همچنان در اوج فوتبالش را ادامه دهد.

*آرش افشین، فولاد خوزستان،

فولادی ها رضا نوروزی آقای گل دو فصل پیش را به خاطر مصدومیتش از تیم کنار گذاشتند و همین مسئله باعث شده که آرش افشین زوج خط حمله اش را در لیگ دوازدهم در کنارش نداشته باشد.

آرش افشین بازیهای درخشان در کنار رضانوروزی توانسته بود علاوه بر حضور در تیم ملی یکی از زهردارترین خط حمله ها را در لیگ نصیب فولاد خوزستان کنند. باید دید آرش افشین بدون رضا نوروزی خواهد توانست دوباره یکی از مهره های کلیدی فولاد خوزستان لقب بگیرد یا مهاجمانی همچون اسماعیل شریفات و کلودیولونسکو که تازه به ترکیب فولادی ها اضافه شدند جای وی را در تیم خوزستانی می گیرند.

*رضاعنایتی، مس کرمان

مسي ها در فصل نقل و انتقالات دست روی مهره های بزرگی داشتند از امیر قلعه نوعی برای سرمربیگری تیم شان گرفته تا بازیکنانی مثل فرهاد مجیدی، سید مهدی رحمتی و مجتبی جباری. اما کرمانی ها در جذب این مهره های اسمی ناکام بودند و در نهایت توانستند با قاسمپور استارت بزنند و رضا عنایتی هم از صبای قم به تیمشان بیاورند تا بتوانند در لیگ دوازدهم حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند.

رضاعنایتی با اینکه سنش بالا رفته است اما اکثر فصل ها جزو بازیکنان مدعی آقای گلی لیگ برتر بود و حتی صاحب آقای گلی هم شد.

این مهاجم در فصل گذشته هم در صبای قم بازیکن مؤثر این تیم بود و حتی قرار بود که به استقلال برود اما این انتقال صورت نگرفت.بعد از گذشت چند هفته از لیگ دوازدهم می توانیم درباره بازی رضاعنایتی قضاوت کنیم که وی می تواند مشکل عدم گلزنی خط حمله کرمانی ها را با گلهایش بر طرف کند یا باید وی به فکر خداحافظی از فوتبال و آویختن کفش هایش باشد.

*بهمن طهماسبی، صبای قم،

با رفتن ویسی از صبا تغییر و تحولات در این تیم کلید خورد، با حضور گل محمدی نفرات زیادی در فهرست مازاد قرار گرفتند و از صبا جدا شدند. در این میان چند بازیکن هم خودشان تصمیم به رفتن گرفتند. گل محمدی برای اینکه عقب نماند خیلی زود وارد بازار نقل و انتقالات شد و تیمش را با چند مهره لیگ برتری و ليگ یکی بست که بهمن طهماسبی هم بازیکن سابق آلومینیوم هرمزگان به صبایي ها پیوست.

بهمن طهماسبی در چند فصل اخیر در لیگ دسته یک توپ می زد و با تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان توانست به لیگ برتر راه یابد اما با پیشنهادی که صبایی ها به وی دادند از هرمزگان راهی قم شد تا لیگ دوازدهم را با تیم جدید آغاز کنند.

صبایی ها امیدوارند طهماسبی بتواند خلاء بازیکن مؤثری همچون رضا عنایتی را در خط حمله شان پرکند.

گفتنی است: مهاجمان مؤثری همچون برونوسزار و فونیکه سی که به ترتیب در تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان حضور داشتند امسال به تیم های عربی رفتند و عدم حضورشان در لیگ دوازدهم تا حدودی محسوس است. البته تیمهای لیگ برتر چند مهاجم خارجی در فصل جدید جذب کردند و باید دید آنها می توانند رای جدی برای مهاجمان ایرانی باشند یا نه!/ق

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.