دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هاشمی می توانست به روحانی کمک کند؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: شرق در گفت و گویی با اسدالله بادامچیان نوشت:

انتخاب روحانی را باید اتفاقی غافلگیرکننده دانست، اما باید این را در نظر داشته باشیم که همیشه در ایران انتخابات در شرایطی آزاد و رقابتی برگزار شده است و به همین دلیل در یک روز آقای «خاتمی» با نتیجه ای غافلگیر کننده «ناطق» را شکست دادند و در سال 84 هم احمدی نژاد با اینکه چندان شناخته شده نبود مقابل هاشمی رفسنجانی، برنده شد و حالا هم حسن روحانی با 18میلیون رای، توانست به عنوان رییس جمهوری، دولت یازدهم را در اختیار خود بگیرد. روحانی نتیجه تصمیم توده مردم است، آن هم در شرایطی که تا روزهای آخر همه تحلیل ها و نظرسنجی ها حکم به انتخاب آقای «قالیباف» داشتند.

حمایت مستقیم هاشمی و خاتمی از روحانی تحلیلی است که اصلاح طلبان برای فرار از شکست عنوان می کنند. هاشمی با شکستی که از احمدی نژاد خورد، چطور می توانست به رای آوری روحانی کمک کند. گروهی که حاشیه نشین شده و با بی توجهی مردم مواجه است، سعی می کنند تا با طرح این موضوع، اینطور القا کنند که همچنان حیات سیاسی اش ادامه دارد.

شما در روزنامه «شرق» سعی می کنید، این ذهنیت را به جامعه تزریق کنید که رای آوری روحانی، رای آوری اصلاح طلبان بود. در حالی که مردم روحانی را گزینه آنها نمی دانستند.

رای روحانی، نتیجه اجماع اصلاح طلبان با طیف نزدیک به هاشمی هم نبود. من دلم می خواست آقای عارف در صحنه بماند تا مشخص شود که چقدر رای داشتند. اگر آنها می توانستند رای داشته باشند، هیچ وقت با اصولگرایان اعتدالی به قول شما، همدست نمی شدند. آقای دکتر روحانی یک اصولگرا و عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز است.

روحانی مجتهدی است که خبره ملت است و به همین دلیل نمی توان او را اصلاح طلب خواند. نگاه شما با آنچه مردم می پندارند، فرق می کند و به همین دلیل است که مردم روزنامه «شرق» را نمی خوانند و روشنفکران و سیاسیون شما را می خوانند. واقعا روزنامه «شرق» تصمیم ندارد تغییر رویه بدهد تا بلکه مورد توجه توده های مختلف مردم قرار بگیرد؟

جریان اصلاحات از همان ابتدا تاکید داشت که دستش خالی است و گزینه حداکثری ندارند که بتوانند به طور جدی وارد صحنه انتخابات شوند. حتی آقای عارف هم تاکید داشت که نامزد اصلاحات نیست، چون می دانست که آن گروه، جایگاهی در جامعه ندارد. سوال من این است که چرا روحانی در کنفرانس خبری اشاره ای به این مسایلی که شما عنوان می کنید، نکردند.

من با آقای خاتمی رفیق هستم و احترام او را همیشه نگه داشته ام. پس بدانید که افراطی نیستم و اگر نظری دارم حتما به آن اعتقاد دارم. همچنین باید گفت هاشمی هم اصولگراست و اگر نقشی هم در پیروزی داشت، باید به حساب اصولگرایان نوشت. تحلیل واقعی این است که اکثریت مردم بین شش نفر با تصمیم شخصی، ترجیح دادند که رای خود را به نام حسن روحانی بنویسند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.