چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: احمدی‌ نژاد: عزیزان بدانید که بهار خواهد آمد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: محمود احمدی نژاد رئیس جمهور اسلامی ایران در مراسم تقدیر از هنرمندان و فرهنگیان که صبح امروز در تالار وحدت برگزار شد، با تبریک فرارسیدن ایام شعبانیه گفت: ما زمانی که از انسان صحبت می کنیم باید به حقیقت انسان بازگردیم چراکه هنر جلوه انسان است و زیباترین بیان حقیقت انسان نیز از طریق هنر انجام می شود.

وی افزود: انسان مهمترین موضوع عالم هستی است بالاترین جلوه و آینه تجلی خداوند است. اگر انسان خلق نمی شد راهی برای معرفی خدا وجود نداشت.

رئیس جمهور در ادامه تصریح کرد: خداوند ازلی است و انسان نیز ازلی است چراکه انسان از ازل مخلوق خدا بوده است.

احمدی نژاد در ادامه با اشاره به اینکه ما خاطره ای از زمان آفریده شدن خود تا ورود به این دنیا نداریم، گفت: خداوند فرمودند دلیل این مسئله این است که ما در این دنیا محصور هستیم البته پس از این دنیا نیز حیات جاودانه و ازلی در انتظار ماست. اما این دنیا جایی است که انسان به آن حبوط کرده است تنزل یافته است.

وی افزود: خداوند انسان را در عالم خاک قرار داد که پایین ترین موجودیت عالم هستی است اما در انسان ظرفیت بالا بردن خود را تا نقطه نهایی قرار داده است.

رئیس جمهور ادامه داد: انسان باید از همین خاک آیینه تجلی خدا شود همه اسماء الهی را شکوفا کند و این حقیقت انسان است. آن قوه ای که در ظرف وجودی هر انسانی قرار دارد و مانند قوه ای که دانه های گندم را هدایت می کند همین استعداد و ظرفیت الهی است.

احمدی نژاد گفت: البته خداوند محیط بر ما است ذات خداوند برای ما ناشناخته است اما انسان ها می توانند تجلی خداوند شوند. همه انسان ها محترمند و خداوند متعال عزت را برای تک تک انسان ها مقرر کرده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه خداوند متعال انسان را در این دنیا آفریده است که زیبا زندگی کند، افزود: همه حقیقت انسان زیبایی است. خداوند انسان را زیبا خلق کرده است همه عالم زیبا است و عشق به حقیقت و زیبایی در زندگی انسان ها قرار دارد.

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به اینکه بهترین راه برای انتقال این معرفت زیبا انتخاب یک ظرف زیبا است، ادامه داد: هنر زیباترین و بهترین ظرف انتقال معرفت و حقیقت انسان به بشر است. زیباترین بیان حقایق هستی و عظمت انسان و حالات روحی انسان هنر است.

احمدی نژاد در ادامه تصریح کرد: گاهی وقت ها زیباترین معانی و اندیشه های زیبای بشری در قالب یک شعر، یک موسیقی و یا یک بیان زیبا قابل انتقال است.

وی در ادامه افزود: عزیزان من بدانید که بهار خواهد آمد. حقیقت آن زندگی زیبای متعالی خواهد آمد و هیچ عاملی نمی تواند مانع شکوفایی بهار درانسان ها شود.

رئیس جمهور در ادامه تصریح کرد: انسان به زودی به شکوفایی خواهد رسید و راه بر خودخواهی ها، خودپرستی ها، زورگویی ها، دیکتاتوری ها و اشغالگری ها بسته خواهد شد.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه خدا هنر را برای انسان خلق کرده است، گفت: هنر تجلی عشق خداوند است و از همین روی کار شما بسیار باارزش است.

وی در پایان با اشاره به فرارسیدن نیمه شعبان گفت: عزیزان من ما در آستانه سالروز ولادت امام قرار داریم. امامی که همه چیز را در اختیار انسان قرار می دهد و به دور از خشک مغزی های متداول انسان ها است.

رئیس جمهور همچنین از تمام فرهنگیان و هنرمندان تشکر و قدردانی کرد. همچنین دراین مراسم از کارت هنرمندان فرهیخته و بازنشسته و کارت ارائه خدمات درمانی برای آنان رونمایی شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.