جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مهم‌ ترین مطالبات رهبر انقلاب از قوه قضاییه - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: یکی از قوایی که بیشترین مطالبات از آن وجود دارد قوه قضاییه است، این مطالبات هم از سوی مردم و هم از سوی رهبر معظم انقلاب بوده است.

در زیر مهم ترین مطالبات رهبری از دستگاه قضایی طی سال های گذشته آورده شده است:

نبايد آبروي افراد بازيچه قرار بگيرد

حضرت آیت الله خامنه ای امنیت حیثیتی در كنار امنیت اخلاقی و فرهنگی را مهم دانستند و تأكید كردند:

"نباید حیثیت و آبروی افراد در جامعه، بازیچه قرار گیرد و بدون دلیل، افراد مورد سؤال قرار گیرند و درباره آنها شایعه سازی و به آنها تهمت زده شود زیرا این برخلاف شرع و احكام اسلامی است."

حضرت آیت الله خامنه ای، برخورد قاطع با متخلفان به ویژه در داخل دستگاه قضایی را مایه دلگرمی مردم دانستند و افزودند: "نظارت جدی بر عملكرد مجموعه دستگاه قضایی، استفاده از فناوری های نوین، و برنامه ریزی و نظام مند عمل كردن، زمینه ایجاد اطمینان در مردم را بیش از پیش فراهم خواهد كرد."

دیدار مسئولان قوه قضائیه و جمعی از قضات و كاركنان این قوه با رهبر انقلاب 86/4/7

بدون برنامه جامع با تناقض های گوناگون مواجه خواهید شد

ايشان در بياناتي ديگر خاطرنشان كرده اند: "اگر قوه قضاییه برای ارتقای خود، برای آن سرمنزلی که می خواهد به آن دست پیدا کند و برسد، یک برنامه جامع و کامل و دقیق و همه جانبه نداشته باشد، پیمودن این راه یا ممکن نیست و با تناقض های گوناگونی مواجه خواهد شد، یا بسیار دشوار خواهد بود بنابراین برنامه جامع لازم است. این کار بزرگی است. رئیس محترم قوه در اول قبول این مسئولیت هم همین را گفتند و اعلام کردند. البته در آخرین گزارشی که به من دادند، گفتند اخیراً برنامه پنجساله ابلاغ شده؛ لیکن حالا در بیانات ایشان شنیدیم که بناست ابلاغ کنند. این کار نباید تأخیر بیفتد. این کار، بسیار کار مهمی است. برنامه جامع، اساسی ترین کارهاست."

بیانات در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضاييه 91/4/7

پرونده ها به دور از جنجال رسيدگي شوند

رهبر انقلاب اسلامی، ارزیابی مستمر درخصوص میزان حركت و پیشرفت به سوی نقطه مطلوب را یكی از اولویت های مهم برشمردند و تأكید كردند: "باید دائماً بررسی شود كه چه میزان از اهداف سیاست های كلی قوه قضاییه تحقق یافته است و این بررسی مستمر باید شاخص و معیار حركت باشد."

حضرت آیت الله خامنه ای تلاش پیگیر برای كاهش مدت زمان دادرسی ها را از دیگر اولویت های قوه قضاییه دانستند و خاطرنشان كردند: "به عموم پرونده ها باید با سرعت، دقت و قاطعیت و به دور از جنجال رسیدگی شود."

ایشان با تأكید بر اینكه اتقان احكام و به حداقل رساندن نقض آنها یكی دیگر از اولویت هاست، به موضوع زندان ها اشاره كردند و افزودند: "پیگیری سیاست حبس زدایی از كارهای خوب است اما وجود زندان نیز یك واقعیت است كه باید با مدیریت صحیح، زندان به آموزشگاه نیكی ها تبدیل شود."

دیدار مسئولان دستگاه قضایی با رهبر انقلاب 78/4/5

احکام باید متقن باشد

حضرت آيت الله خامنه اي در بخش ديگري تصريح كردند: "احکام دادگاه ها بایستی مطلقاً از سهل انگاری و سهل گیری به دور باشند. شما به عنوان یک قاضی محترم، حکمی که صادر می کنید، باید جوری باشد که اگر این حکم بنا باشد در معرض دید متخصصین امور فقهی و حقوقی قرار بگیرد، شما هیچ دغدغه ای نداشته باشید؛ مطمئن باشید به این حکمی که صادر کرده اید. قاضی وقتی از دانش لازم برخوردار است و مراقب کار خود و حکم خود هم هست، باید جوری باشد که همان وقتی که این حکم صادر شد، حاضر باشد آن را در معرض دید همه کارشناس ها و متخصصین قرار بدهد و بتواند از حکم خودش دفاع کند. اتقان حکم باید اینجور باشد."

بیانات در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضاييه 91/4/7

موقت بودن بازداشت باید رعایت شود

ايشان تاكيد كردند: "در قانون مواردی هست که در صورت توجه اتهام، به خاطر دلایلی، بازداشت های موقتی انجام می گیرد؛ اما در این بازداشت ها، «موقت بودن» به معنای دقیق کلمه و به آن معنایی که روح قانون متوجه به آن است، باید رعایت شود. ممکن است کسی بگوید خب آقا، پنج ماه، شش ماه هم «موقت» است دیگر. بله، 10 سال هم به یک معنا «موقت» است؛ اما آن قانونی که موقت بودن بازداشت را قید می کند، کوتاه بودن این زمان در آن مندرج است."

بیانات در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضاییه 91/4/7

علم و آگاهي خصوصيت لازم شاغلين در قوه قضاييه

رهبر معظم انقلاب اسلامی به اهمیت قضاوت در شرع مقدس و فقه اسلامی اشاره كردند و فرمودند: "شأن قوه قضائیه تصحیح ، اصلاح ، ستیز با ظلم و مبارزه با ناحق است و براساس یك قضاوت منصفانه می توان گفت قوه قضائیه در جمهوری اسلامی ایران به لحاظ در اختیار داشتن شمار زیادی از انسان های پاك و مؤمن و نیز مجتهد و عادل بودن ریاست آن ، در دنیا بی نظیر است . اساس كار دستگاه قضایی در ایران بهتر از هر جای دیگر است ، هر چند كه وجود برخی قضات شجاع ، با وجدان و عدالتخواه را در سایر نقاط دنیا نباید نادیده گرفت ."

حضرت آیت الله خامنه ای از علم ، آگاهی و معرفت به عنوان خصوصیت لازم شاغلین در قوه قضائیه نام بردند و فرمودند: "حوزه های علمیه و دانشكده های حقوق باید به عنوان یك وظیفه نخبگان خود را به دستگاه قضایی بفرستند و نخبه فضلا و مجتهدین جذب قوه قضائیه شوند و حق گرایی ناشی از عدالت ، روح پاك و باطل ستیزی نیز باید از صفات بارز تمام كسانی باشد كه در دستگاه قضایی و حتی بخشهای اداری آن كار می كنند."

دیدار مسؤولان قوه قضائیه و قضات سراسر كشور با رهبر انقلاب 74/4/7

قوه قضاييه در مقابل مجرمي كه وابسته به جريان هاي سياسي است كوتاه نيايد

حضرت آیت الله خامنه ای تأكید كردند: "اداره مطلوب كشور و ایستادگی در مقابل قدرت نمایی صاحبان پول و قدرت و جلوگیری از ظلم به مظلومین و تضییع حقوق عمومی مردم ، تنها با اقتدار، هوشمندی و تصمیم گیری بهنگام دستگاه قضایی در اجرای وظایف نظارت ، پیشگیری از جرم و تأمین عدالت و امنیت ، ممكن است ."

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأكید بر این كه مطالبات رهبری نظام از دستگاه قضایی ، متفاوت از مطالبات جناح ها، گروه ها و عناصر سیاسی است ، فرمودند: "هدف برخی جناحهای سیاسی با جنجال آفرینیها، شكستن اقتدار و صلابت قوه قضاییه و ارعاب مسؤولان این قوه ، به منظور سلب قدرت اقدام دستگاه قضایی و تسلیم شدن در مقابل خواستهای آنان است ."

ایشان با تأكید بر این كه در جنجال آفرینی ها بر ضد قوه قضاییه ، كمتر نشانه خیرخواهی به چشم می خورد، تصریح كردند: "مطالبات رهبری نظام اسلامی از قوه قضاییه ، نشان دادن چهره زیبای قضاوت اسلامی همچون قضاوت امیرالمؤمنین علی (ع ) در اجرای عدالت قاطع ، بی ملاحظه ، فراگیر و امیدواركننده برای افراد ضعیف جامعه است ."

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأكید بر این كه با جرم به هر شكلی باید مقابله شود، خاطر نشان كردند: "نباید بواسطه احتمال جنجال آفرینی ، در مقابل مجرمی كه وابسته به جریانهای سیاسی است ، كوتاه آمد."

دیدار مسئولان قوه قضائیه با رهبر انقلاب 79/4/7

قوه قضاييه عدم تزلزل خود را در برخورد با مفاسد اقتصادي نشان دهد

" با آغاز مبارزه جدّى با فساد اقتصادى و مالى، يقيناً زمزمه ها و بتدريج فريادها و نعره هاى مخالفت با آن بلند خواهد شد. اين مخالفت ها عمدتاً از سوى كسانى خواهد بود كه از اين اقدام بزرگ متضرر مي شوند و طبيعى است بددلانى كه با سعادت ملت و كشور مخالفند يا ساده دلانى كه از القائات آنان تاثير پذيرفته اند با آنان هم صدا شوند. اين مخالفت ها نبايد در عزم راسخ شما ترديد بيفكند. به مسئولان خيرخواه در قواى سه گانه بياموزيد كه تسامح در مبارزه با فساد، بنوعى همدستى با فاسدان و مفسدان است. اعتماد عمومى به دستگاه هاى دولتى و قضائى در گرو آن است كه اين دستگاه ها در برخورد با مجرم و متخلف قاطعيت و عدم تزلزل خود را نشان دهند."

فرمان هشت ماده اى به سران قوا درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی 80/2/10

مردم باید لمس کنند که قوه قضاییه ملجا آن هاست

اگر در حل و فصل قضایایی که به قوه قضاییه مراجعه می شود، مثلاً هشتاد درصد - ولو نه صد درصد - هم اینجور باشد که با رسیدگی دقیق، قاطع و عادلانه کار انجام بگیرد، این احساس تا حدود زیادی در مردم به وجود خواهد آمد که احساس کنند قوه قضاییه ملجا آنهاست. این احساس باید به مردم دست دهد؛ یعنی مردم بفهمند که قوه قضاییه متکفل استقرار عدالت است؛ این باید حاصل شود. همه این مقدمات برای این است که این حالت در جامعه به وجود بیاید، اگر ما تدابیری اندیشیدیم، زحمتی کشیدیم، لیکن دیدیم این حالت ملجا و پناه بودن در ذهنیت عمومی جامعه ما به وجود نیامد، باید بدانیم یک جای کار عیب دارد، آن را باید بگردیم پیدا کنیم، مشکل را برطرف کنیم. این آن چیزی است که معیار و ملاک عمل باید باشد و همه باید تلاش کنند، این البته به عناصر مؤمن و کارآمد و باسواد احتیاج دارد.

دیدار مسئولان قضایی کشور 87/4/5

قوه قضاييه با ديگر قوا همكاري داشته باشد

مقام معظم رهبری با تأكید بر لزوم تعامل دستگاه قضائی با دستگاه های دیگر نظام افزودند: "ضمن آنكه قوای مجریه و مقننه باید با قوه قضائیه همكاری داشته باشند، دستگاه قضائی نیز باید با آن دو قوه تعامل و همكاری داشته باشد."

حضرت آیت الله خامنه ای توجه بیش از حد به مسائل كوچك و غفلت از مسائل بزرگ را یكی دیگر از آفات دستگاه قضائی دانستند و با اشاره به موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی و اهمیت حیاتی آن برای نظام خاطرنشان كردند:" مفاسد اقتصادی یك جریان آلوده ای است كه اگر با آن مقابله نشود تمام فضا را آلوده خواهد كرد. ایشان با تأكید برلزوم تفكیك میان تخلفات مدیریتی و جرائم عمدی و همچنین پرهیز از جنجال آفرینی در مبارزه با مفاسد اقتصادی ، افزودند: در برخورد با مفاسد اقتصادی ، باید اطلاع رسانی به مردم متین ، صحیح ، به هنگام و پس از انجام كار صورت گیرد."

رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به استفاده گسترده دشمن از ابزار تبلیغاتی بر ضداسلام و نظام اسلامی ، بر لزوم هوشیاری مسئولان تأكید و خاطرنشان كردند:" امروز بدلیل ظلم و بی عدالتی در دنیا، ملت ها تشنه عدالت هستند و هر كشور و یا ملتی كه پرچم عدالت را برافراشته كند، همه مجذوب او خواهند شد."

دیدار مسئولان قوه قضائیه و جمعی از قضات و كاركنان این قوه با رهبر انقلاب 81/4/5

مفاسد اقتصادی مانند یک بیماری واگیردار است!

ايشان به مبارزه جدي با مفاسد اقتصادي تاكيد كردند: "مفاسد اقتصادی را صرفاً به عنوان یک کار خلاف نباید در کشور در نظر گرفت. این کار اگر چنانچه دنبال نشود، تعقیب نشود، ریشه یابی نشود، قوای مختلف کشور دست به دست هم ندهند برای خشک کردن ریشه این کار، ضربه و خطرش برای کشور بسیار کلان و عظیم خواهد بود. مفاسد اقتصادی، مفاسد فرهنگی را هم با خود می آورد، مفاسد اخلاقی را هم می آورد.

وجود و رواج مفاسد اقتصادی یکی از بزرگترین خطرهایش این است که عناصر خوب دستگاه ها را متزلزل می کند، زیرپای آنها را سست می کند. بسیاری از این موارد و قضایای مفاسد اقتصادی که به طور مشخص گزارش شده و برای ما گفته شده است، به این ترتیب بوده است که آن مفسد اقتصادی برای پیشبرد کار خود لازم دانسته در داخل فلان دستگاه نفوذ کند و تعدادی از عناصری را که در آنجا کار می کنند، با خودش همراه کند.

خوب، آن عناصری که آنجا کار می کنند، مردمان مؤمنی هستند؛ اما شیطانِ هوس، زیاده طلبی و پول را به جان این ها می اندازد، همه هم طاقت نمی آورند، مجذوب می شوند، می لغزند؛ این یکی از بزرگترین خطرات مفاسد اقتصادی است.مفاسد اقتصادی در جامعه سرمایه گذاری های درست و سالم را معوق می کند... مفاسد اقتصادی مانع فعالیت اقتصادی سالم است، نومید کننده عناصر مؤمنی است که می خواهند فعالیت اقتصادی خوب داشته باشند، یک بلاست، یک بیماری عظیم است؛ مثل وبایی که در جامعه می آید، مثل بیماری های واگیری است که تا می آید، همه دستگاه ها - قوه مجریه، قوه مقننه، قوه قضاییه - به حرکت می افتند که جلویش را بگیرند."

دیدار مسئولان قضایی کشور 87/4/5

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.