شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آشتی دو دوست با جنایت گره خورد - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه خراسان: دو دوست پس از آن که با يکديگر آشتي کردند، دوباره با هم درگير شدند و يکي از آنان با ضربه چاقوي ديگري به قتل رسيد.

چند روز قبل دو جوان که مدتي با هم دوست بودند، به خاطر يک اختلاف جزئي با يکديگر قهر کردند اما پس از گذشت مدتي از اين ماجرا، با وساطت دوستان ديگرشان با هم آشتي کردند، تا اين که روزي «ق» با ۲نفر از دوستانش تماس گرفت تا با هم به منزل دوستي بروند که به تازگي با هم آشتي کرده بودند. ساعتي بعد ۳دوست به منزل دوست ديگرشان در خيابان آيت ا...عبادي رفتند.

ميزبان به ميمنت اين آشتي هندوانه اي را بريد و براي آنان قليان چاق کرد. در همين حال نيز شوخي و صحبت هاي دوستان گل کرد و هر کدام از دري سخن مي گفتند. در اين ميان ناگهان يکي از دو جوان که به تازگي با يکديگر آشتي کرده بودند، شوخي با ديگري کرد که به مذاق او خوش نيامد. ميزبان که از شوخي دوستش به شدت ناراحت شده بود، در يک لحظه چاقوي ميوه خوري را از داخل هندوانه بيرون کشيد و به طرف او حمله کرد و ضربه اي به گردن او فرود آورد.

در اين هنگام ۲دوست ديگر بلافاصله آنان را جدا کردند و دستمالي را روي گردن دوستشان گذاشتند تا خونريزي نکند. آن ها که فکر مي کردند جراحت مذکور سطحي است او را به منزل برادرش بردند و سپس فرد مجروح در بيمارستان بستري شد.

این گزارش حاکي است؛ با اعلام شکايت خانواده فرد مجروح که حدود ۲۲سال داشت پرونده اي در اين رابطه تشکيل شد و در شعبه ۲۰۳ مجتمع قضايي امام خميني(ره) و زير نظر قاضي صحراگرد تحت بررسي قرار گرفت. به دستور مقام قضايي، تلاش مأموران کلانتري شهيدهاشمي نژاد براي دستگيري ضارب در حالي آغاز شد که ۲دوست ديگر وي نيز به عنوان شاهد به دادسرا احضار شدند تا درباره چگونگي وقوع اين حادثه توضيح دهند.

۲شاهد نيز روز پنجشنبه گذشته ماجراي درگيري آنان به خاطر يک شوخي را توضيح دادند. اما در همين حال خبر رسيد که جوان مجروح به دليل عوارض ناشي از اصابت چاقو در بيمارستان جان باخته است. در پي اعلام مرگ اين جوان، پرونده نزاع وارد مرحله جديدي شد.

با توجه به اين که فرد مجروح در پي اصابت ضربه چاقو مجروح شده بود، مراتب از طريق مأموران انتظامي به قاضي ويژه قتل عمد اعلام شد و دقايقي بعد قاضي موحدي راد تحقيقات خود را درباره اين پرونده جنايي آغاز کرد. به دستور مقام قضايي جسد «ق» به پزشکي قانوني حمل شد تا علت دقيق مرگ وي، پس از انجام معاينات پزشکي مشخص شود. از سوي ديگر نيز، ضارب فراري که تاکنون به اتهام ايراد ضرب و جرح عمدي تحت تعقيب قضايي قرار داشت، به اتهام قتل عمدي تحت تعقيب قرار گرفته است و تلاش مأموران انتظامي با دستورات سروان ملکي (رئيس کلانتري هاشمي نژاد) با توجه به سرنخ هاي موجود براي دستگيري متهم فراري ادامه دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.