چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دانیال داوری: از صعود ایران هیجان زده‌ام ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: دانیال داوری و فابیو جانواریو صعود تیم ملی ایران به جام جهانی 2014 برزیل را تبریک گفتند.

دانیال داوری که به علت مصدومیت اولین حضورش در ترکیب تیم ملی ایران به تعویق افتاد، در واکنش به صعود ایران به جام جهانی گفت: «من از این بابت بسیار هیجان زده و خوشحالم، افتخار می کنم که تیم ملی کشورم سال آینده در برزیل حاضر خواهد بود. من از حمایت همه طرفداران تیم ملی سپاسگزارم و امیدوارم من هم بتوانم برای تیم ملی ایران افتخارآفرینی کنم.»

دانیال که برای اولین بار با طرفدارانش در شبکه اجتماعی شخصی اش ارتباط برقرار می کرد، ادامه داد: «من هم اکنون در شهر زیبای ماینس هستم و سعی خواهم کرد از این پس برای طرفدارانم علاوه بر زبان آلمانی، به انگلیسی هم بنویسم. البته این نیاز به تمرین بیشتر دارد.»

علاوه بر داوری، فایبو جانواریو بازیکن سابق استقلال هم صعود ایران به جام جهانی برزیل را تبریک گفت. جانواریو روی صفحه اجتماعی خود نوشت: »من می خواهم به ایران بابت این پیروزی بزرگ و کسب سهمیه حضور در جام جهانی برزیل تبریک بگویم.»

این بازیکن برزیلی ادامه داد: «حضور ایران در کشورم لذت و افتخار زیادی برای من دارد. شما استثنایی بودید و من از بابت موفقیت شما احساس افتخار می کنم. باز هم این موفقیت را به ملت ایران تبریک می گویم. شما سزاوار این موفقیت بودید.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.