دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تورم این دولت از دولت‌ های قبل کمتر است - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: محمدرضا رحیمی امروز در مراسم روز ملی اصناف اظهار داشت: در مجلس دوم و سوم هر کسی که از اصناف حمایت می کرد، یا حرف می زد، می گفتند اسلام آمریکایی است.

وی افزود: دکتر محمود احمدی نژاد در دولت های نهم و دهم همه راههای بسته و نیمه بسته را باز کرد و قبول داریم که برخی کارها انجام نشد، اما این غیرطبیعی نبود.

معاون اول رئیس جمهور گفت: اجرای هدفمندی یارانه ها به تحریم ها برخورد کرد، تحریم هایی که به زعم تحریم کنندگان بسیار سخت، درد آور و نفس گیر بود.

وی افزود: اگر چه به برخی تعهدات برای اصناف نتوانستیم عمل کنیم، اما با همان پیمانی که با بازار داشته ایم، در کنار بازار هستیم و در مقابل با تحریم ها به این راه ادامه می دهیم.

رحیمی افزود: جامعه اصناف بیش از 7 میلیون شغل ایجاد کرده است که قابل تقدیر است.

معاون اول رئیس جمهور گفت: بخش عمده ای از هزینه انقلابیون و دفاع مقدس را اصناف پرداخت کرده اند و امروز در شکوفایی و توسعه کشور نقش به سزایی دارند.

وی با اشاره به اصلاحیه قانون نظام صنفی اظهار داشت: لازم است تا جلسه ای بین آقای لاریجانی و آقای نوده فراهانی برگزار شود تا آقای فراهانی توضیحات لازم در تصویب این قانون را به رئیس مجلس ارائه کند.

رحیمی گفت: از وزیر کشور می خواهم تا مشکل آژانس های کرایه را حل کند و در خصوص سهمیه حج نامه ای به مسئول مستقیمش زده ام و در حال پیگیری است.

معاون اول رئیس جمهور افزود: هدف از پرداخت یارانه نقدی این بود که تورم 15، 16 درصدی اجرای قانون را جبران کنیم و دوم اینکه هزینه امنیتی اجرای قانون را پرداخت کرده باشیم.

وی افزود: یکی از راههای برنامه ریزی شده برای پرداخت یارانه کمیته امداد بود و قرار شده بود تا مبلغ یارانه به صورت تضمین در بانک بماند تا مردم وام اشتغال بگیرد که این اتفاق در دیوان دره و بیجار افتاد.

معاون اول رئیس جمهور گفت: در اولین سال هدفمندی صادرات از 50 میلیارد دلار گذشت و ما برای سال دوم 70 میلیارد دلار برنامه ریزی کرده بودیم که تحریم ها تشدید شد و اجرای قانون به دلایل بین المللی و داخلی متوقف شد.

وی افزود: در حال حاضر تورم کشور 30.5 درصد است و این در حالی است که قانون هدفمندی اجرا شده و تحریم ها شدت یافته اما در دولت های گذشته تورم 49 درصدی هم داشته ایم.

رحیمی گفت: در سال 88 انتخابات بسیار باشکوهی برگزار شد و مشارکت مردم بیشتر از امسال بود و حتی تعداد رأی نفر اول با نفر دوم فاصله بسیار زیاد و رقم نجومی بود، اما آن انتخابات را بیگانگان به کام مردم تلخ کردند والا انتخابات سال 88 هم تاریخی بود، هم به لحاظ مشارکت و هم به لحاظ آرای فرد اول به طوری که با فاصله بین نفر اول و نفر دوم با آن تعداد آرا یک نفر می تواند رئیس جمهور شود.

معاون اول رئیس جمهور در پایان پیروزی حماسه ساز دکتر روحانی را تبریک گفت و گفت: این در واقع پیروزی ملت ایران است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.