شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فیروزکوه 7 بار لرزید - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رئيس مديريت بحران استان تهران با اشاره به وقوع 7 زمين لرزه خفيف در فيروزكوه اعلام كرد: استان تهران براي وقوع بلاياي طبيعي و به ويژه زلزله آمادگي كامل دارد.

ساعت 10 و 27 دقيقه روز گذشته زلزله اي به بزرگي 3.9 دهم ريشتر منطقه فيروزكوه تهران را لرزاند. هر چند اين زمين لرزه براي ساكنان اين منطقه زلزله خيز محسوس نبود ولي 6 پس لرزه بزرگ و كوچك كمي اين منطقه را حساس كرده است.

اعلايي مدير بحران استان تهران مي گويد: با توجه به زلزله خيز بودن فيروزكوه هميشه دستگاههاي عضو مديريت بحران اعم از اورژانس و هلال احمر در حال آماده باش هستند و هيچ مشكلي نيست و مردم نگران نباشند.

محمود مظفر رئيس سازمان امداد و نجات هلال احمر هم در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام كرد: نيروهاي عملياتي در حال آماده باش هستند و در آن منطقه مشكلي نداريم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.