چهارشنبه ۲۴ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پرویز پرستویی تنها یک عیب دارد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: محمدمهدی عسگرپور گفت: پرویز پرستویی یک موجود استثنایی در سینمای ایران است که او را به لحاظ کار حرفه ای به عنوان بازیگر و هم از نظر اخلاقی می شناسیم.

این کارگردان سینما که در آخرین تجربه ی سینمایی اش «مهمان داریم» با پرستویی همکاری داشته است همزمان با سالروز تولد این بازیگر ، کار کردن با این هنرمند را دارای محاسن زیادی دانست و ادامه داد: پرویز کاملا در جهت کار قرار می گیرد و ایده های خوبی می دهد و کاملا تعامل با او برقرار می شود.

وی افزود: او تنها یک عیب دارد و آن هم این است که وقتی با پرویز پرستویی کار می کنیم، دیگر بعد از آن کار کردن با دیگر بازیگران سخت می شود.

کارگردان «مهمان داریم» به ایسنا گفت: وقتی آدم به چنین افرادی برمی خورد، دعا می کند که سالم بماند و همچنان در این وضعیت باشد و در کارهایی که انجام می دهد استوار باشد و همچنین دعا کنیم مثل ایشان در سینما به وجود بیاید.

وی با بیان اینکه پرستویی تنها کار خودش را ملاک قرار نمی دهد، گفت: کارهای او دایره ی انسانی زیادی را شامل می شود که شاید از بسیاری از آن ها خبر نداریم.

عسگرپور در پایان گفت: برای پرویز پرستویی آرزوی موفقیت دارم و انشاءالله سایه اش سالیان سال بر سر سینما باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.