چهارشنبه ۲۴ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کور کردن چشمان دختربچه با فندک! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه قانون: مردی در يك كودك آزاري دلخراش و بي سابقه بخشی از بدن دختربچه 6 ساله ای را با فندک سوزاند و دو چشم او را کور کرد.

قاضی مقدس بازپرس ویژه دادگستری بوشهر در تشریح این حادثه کودک آزاری که هفته گذشته پس از انتقال کودکی آسیب دیده به بیمارستان بوشهر رسانه ای شده بود؛ گفت:« چهارشنبه گذشته دختر بچه اي كه از قسمت هاي مختلف بدن مورد آزار و اذيت قرار گرفته بود به بيمارستان شهداي خليج فارس منتقل شد. مادر معتاد اين دختربچه از دو روز قبل از شيراز به بوشهر آمده بود و در خانه ای با يك فرد معتاد به ماده مخدر شيشه زندگي مي كردند.

با توجه به ارتباط نامشروع فرد معتاد با مادر اين دختربچه، علت و انگيزه اين كودك آزاري از سر راه برداشتن طفل براي رسيدن به خواسته غيرشرعي عنوان شده است.اين فرد جاني با آتش فندك همه بدن اين دختربچه را سوزانده و علاوه بر شكستن دنده و كور كردن دو چشمش، متاسفانه با زدن ضربه با شي سخت به سرش، او را دچار ضربه مغزي كرده است.

این مرد به ماده مخدر صنعتی شیشه معتاد است.با تاکید رئیس کل دادگستری استان و دادستان بوشهر برای تسریع در رسیدگی به موضوع و همكاري پليس، فرد معتاد که پس از جنايت متواري شده بود، هنگام خروج از بوشهر دستگیر شد. مادر اين دختر بچه نيز به جرم مشاركت و ارتباط نامشروع دستگير شده است.»

وخامت حال این دختر بچه در حدی است که برای ادامه درمان به شیراز منتقل شده است.شدت جراحات دخترک در حدی بود که قادر به چاپ عکس او در روزنامه نشدیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.