"> سرنوشت پزشک خانواده در تهران -
جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سرنوشت پزشک خانواده در تهران - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: وزیر بهداشت، موضوع پزشک خانواده اقماری را منتفی دانست و گفت: با جایگزین کردن عنوان "واگذاری ارائه بسته خدمات به گروه فراهم کننده خدمت" به جای عنوان پزشک اقماری، مجوز آن در شورای عالی سلامت گرفته شده و بودجه آن نیز تعیین شده است و به محض تخصیص، اجرا خواهد شد.

دکتر محمدحسن طریقت منفرد روز شنبه در حاشیه همایش روسای بیمارستان های آموزشی در خصوص اجرای برنامه پزشک خانواده در تهران، افزود: در استانهایی که پیش بینی شده بود این طرح در حال پیشرفت است و چون در تهران به دلیل گستردگی اجرایی فاصله زیادی با استانها دارد کارشناسان معتقدند باید نتایج برخی استانها مشخص شود و بعد با رفع معایب این طرح را در تهران شروع کنیم.

وی افزود: معتقدم باید منابع مورد نیاز برنامه پزشک خانواده در تهران تامین شود تا اگر آغاز شد با کمبود اعتبارات مواجه نشویم.

وزیر بهداشت با اشاره به تجربه کشورهایی که طرح پزشک خانواده در آنها اجرایی شده است، تصریح کرد: بهتر است بررسی های کامل صورت گرفته و بهترین روشی که نتیجه خوبی داده است برای اجرا انتخاب شود.

طریقت منفرد با بیان اینکه پزشک محور پزشک خانواده است، اظهارداشت: ممکن است پزشکی 500 بیمار داشته باشد و خودش بتواند همه این بیماران را پوشش دهی کند اما برای پزشکانی که در حدود 3000 بیمار داشته باشد نیاز به کمک است که اگر بخواهیم چارت سازمانی برای آن تهیه کنیم هزینه بر است و نتیجه ای ندارد.

وی با بیان اینکه طرح پزشک خانواده اقماری وجود ندارد، گفت: تیم پزشکی وجود دارد که در ازای ارائه خدمت باید سرانه دریافت کند و این سرانه نیز باید به موقع پرداخت شود و تیم پزشکی از حداکثر اعتبارات برخوردار شود.

وزیر بهداشت با بیان اینکه در مناطق دوردست و کم جمعیت باید ارائه خدمت به تیم خدمت کننده واگذار شود تا خدمات کامل در قبال سرانه ای که می گیرند، گفت: شهر 50 هزار نفری حدود سه تا چهار متخصص اداره می کنند و خودشان می توانند نیاز خود را برطرف و اگر نیاز به فوق تخصص داشته باشند می توانند از فوق تخصصان دعوت و این خدمات را ارائه کنند اما در وضعیت فعلی نمی توانیم افراد را به شهرهای مختلف بفرستیم بدون اینکه خروجی مشخصی داشته باشد.

وی با جایگزین کردن عنوان واگذاری ارائه بسته خدمات به گروه فراهم کننده خدمت به جای عنوان پزشک اقماری، گفت: مجوز این مساله در شورای عالی سلامت گرفته شده است و بودجه تعیین شده و به محض اینکه تخصیص داده شود انجام خواهد گرفت.

طریقت منفرد با اشاره به پراکندگی منابع تخصیصی، اظهار کرد: بخش اعظم اعتبارات بین بیمه اصلی و وزارت بهداشت است و اینجا طبق تمهیدات قانونی این اعتبارات باید به نحوی تخصیص داده شود که بتوانیم با آن خدمتی را که می خریم تعریف کنیم و این ضرورتی است که در حال تعریف شدن است تا اجرایی شود.

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه مشکل دارو نیز در کشور حل شده است، گفت: بانک مرکزی مجوزهایی را داده است تا هر کسی بتواند دارو را وارد گمرک کند و بر اساس استانداردهای ما مواردی که ارز آنها تعیین شده و یا نشده، می توانند از گمرک ترخیص شوند.

وزیر بهداشت در خصوص کارت هوشمند دارو اظهار کرد: سامانه کارت هوشمند طراحی شده است و آماده ایم داروی افرادی را که داروی خاص مصرف می کنند به دست آنها برسانیم.

وی در خصوص اینکه هزینه دارو از طریق کارت هوشمند به دست بیماران می رسد یا به حساب آنها واریز می شود، گفت: هدف ما این است که داروی بیمار را تامین کنیم. تفاوتی ندارد که به حساب بیمار واریز شود و یا از طریق کارت هوشمند به وی داده شود.

وزیر بهداشت ادامه داد: دستور اکید رئیس جمهور است که مواد اولیه دارو را برای 6 تا 9 ماه تامین کنیم و در خصوص داروهای آماده کشور تامین شود.

طریقت منفرد در پایان خاطرنشان کرد: برای داروهای وارداتی مابه التفاوتی را بودجه می گیریم و یارانه اش به دلیل بودجه سه دوازدهم تامین نشده بود که آن نیز در آینده تامین می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.