چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کنسرت ناظری و شجریان در تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه تماشا: شوالیه آواز ایران به تالار وحدت می آید. این شاید بهترین خبر برای علاقمندان به موسیقی سنتی کشورمان باشد که مدت هاست منتظر هنرنمایی بزرگان موسیقی سنتی روی استیج هستند! شهرام ناظری بعد از مدت ها قصد دارد در تهران و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی سن حاضر شود و منتخبی از آثار محبوب خود را برای هوادارانش به صورت زنده اجرا کند.

کنسرت ناظری و شجریان در تهران

این کنسرت در تاریخ 14، 15، 16 و 17 تیر ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران و هر شب یک سانس (ساعت 21) برگزار خواهد شد. باید منتظر باشیم و ببینیم آقای شوالیه این بار چه سورپرایز ویژه ای برای هواداران موسیقی اصیل ایرانی در نظر دارد.

خبر دیگر در مورد کنسرت های سنتی، اجرای همایون شجریان برای پایتخت نشینان است. همایون 20 الی 22 تیر ماه همراه با سهراب پور ناظری در تالار وحدت به اجرای زنده آثار خود خواهد پرداخت. این دو هنرمند که اخیرا در کشورهای خارجی اجراهای موفقی از خود به نمایش گذاشته اند، در این سه شب، ساعت 21:30 با هواداران خود دیدار خواهند داشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.