دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تیرانداز ایران در المپیک فینالیست شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: بانوي تيرانداز ايران با درخشش در رقابت هاي المپيك لندن به جمع هشت نفر پاياني رقابت هاي تفنگ ده متر راه يافت.

بازي هاي المپيك براي ايراني ها در روز دوم، با رقابت تيراندازان زن در بخش تفنگ ده متر آغاز شد و مه لقا جام بزرگ و الهه احمدي دو تيرانداز ايران در اين رقابت ها شركت كردند كه احمدي با درخشش توانست فيناليست شود.

الهه احمدي در مرحله مقدماتي اين رقابت ها كه هر ورزشكار 40 تير ( در 4 دور) شليك مي كرد به امتياز 397 ( از 400) رسيد.

احمدي در دور اول از 10 تير خود 9 تير 10 امتيازي و يك تير 9 امتيازي داشت و 99 امتياز گرفت در مرحله ي بعد نيز احمدي عملكرد دور اول را تكرار كرد و 99 امتياز گرفت تا در نيمه ي رقابت ها در جمع هشت نفر باشد.

اما در دور سوم احمدي خوش درخشيد و امتياز كامل 100 را به دست آورد تا اميد براي فيناليست شدن او زياد باشد. در دور چهارم، همان ابتدا يك تير را از دست داد و به رده ي دهمي نزول كرد.

تيرانداز با تجربه ي ايران در پايان ست چهارم را با 99 امتياز به پايان رساند و با 397 امتياز به فينال صعود كرد.

مه لقا جام بزرگ در ده تير نخست خود، عملكرد قابل قبولي نداشت و 97 امتياز گرفت. امتيازهاي 99، 98 و 97 نيز در ست هاي دوم و سوم و چهارم به دست آمد و جام بزرگ با 391 امتياز در رده هاي پايين جدول ايستاد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.