سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: الله کرم: چهارشنبه به جلیلی پیغام دادیم به نفع قالیباف انصراف دهد/ اصولگرایان به رهبری خیانت کردند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

حسین الله کرم در تحلیل دستاوردهای انتخابات24 خرداد و علل پیروزی روحانی و ناکامی جریان اصولگرایی از پیشنهاد خود به سعید جلیلی برای انصراف از انتخابات برای موفقیت اصولگریان پرده برداشت.

به گزارش جهادی آنلاین الله کرم که عصر چهارشنبه درجلسه در جلسه شورای هماهنگی حزب الله در مسجد ارک تهران سخن می گفت با اشاره به رویداد های روزهای منتهی به انتخابات از جمله تمکین عارف به مرکزیت اصلاح طلبان برای انصراف و رشد قابل توجه روحانی در نظر سنجی ها و بسیج جریان اجتماعی اصلاح طلبان پشت سر وی گفت: ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد . بنابراین به او پیغام دادیم تا به نفع قالیباف کنار بکشد.

به گفته این حامی سعید جلیلی با انصراف هر کدام دیگر از آقایان ولایتی ، رضایی و قالیباف بخشی ا ز سبد رای ایشان به آرای روحانی اضافه می شد و تنها سبد رای جلیلی بود که می توانست به موفقیت گفتمان اصولگرایی کمک کند.

وی همچنین در بخش دیگری از اظهاراتش در تبیین دستاوردهای مثبت و منفی انتخابات24 خرداد ، یکی از علل ناکامی اصوالگرایان و پیروزی روحانی را خیانت اصولگرایان به رهبری و عدم توجه به نقش قطب در جریان اصولگرایی عنوان کرد

به گفته الله کرم نفی تهمت تقلب از دامن نظام وجذب بخشی از نیروهای مخالف به علاوه برگزاری انتخابات کم هزینه با امنیت و آرامش کامل ونیز ناکامی دشمنان انقلاب اسلامی و طراحان پروژه انتخابات به اصطلاح آزاد در کنار رای سدید و محکم به رییس جمهور منتخب در برابر دیگر نامزدها از دستاوردهاب مثبت انتخابات24 خرداد بود.

وی همچنین تاثیرمنفی برجریان مفاومت در داخل و خارج و زمینه سازی برای گسترش فساد وبی بند وباری و ناهنجاری های سیاسی در جامعه را در کنار خیانت جریان اصولگرابه دغدغه های رهبری و همچنین پیروزی میلیمتری و50 درصدی رییس جمهور منتخب را دستاوردهای منفی انتخابات عنوان کرد.

به گفته الله کرم پالس های مقام معظم رهبری در روزهای پیش از انتخابات و به جامعه مبنی برشرکت آحاد مردم حتی کسانیکه به جمهوری اسلامی اعتقاد ندارند اما سرنوشت کشور برایشان مهم است در کنار تاکید ایشان در روز انتخابات مبنی بر حق الناس بودن رای مردم از مهمترین علل موفقیت اعتدال گرایان و اصلاح طلبان در 22 خرداد بود.

وی افزود البته ویژگی های شخصی روحانی همچون معمم بودن و فن بیان در کنار فیلم تبلیغاتی روحانی و شعار من سرهنگ نیستم با چاشنی تعاریف رهبری و خاتمی و هاشمی وفیروز ابادی در عملکرد وی در مذاکرات هسته ای، و نیز حمایت همه جانبه خاتمی وهاشمی در کنار کناره گیری عارف هم نقش مهمی در موفقیت روحانی داشت.

به گفته الله کرم مظلوم نمایی هاشمی و نارضایتی عمیق مردم از احمدی نژاد در کنار خواست دولت مبنی برانتقام گیری از اصولگرایان به دلبل رد صلاحبت مشایی وهمچنین اتفاقات مناظرات و پاتک موفق رو حانی در مقابل جلیلی و قالیباف و تک او به محسن رضایی، در کنار عدالت رسانه ای صداو سیما نیز از دیگر علل کامیابی جریان اصلاح طلب به شمار میرود.

الله کرم همچنین تاثیر گرانیهای اخیر برجامعه در کنار قدرت طلبی اصولگرایان وخیانت این طیف از نیروهای سیاسی به دغدغه های رهبری همچون عدم پیگری خط قانون گرایی و نیز بی توجهی به مرکزیت وقطب سیاسی وعدم اجماع را در کنار اشتباهات تاکتیکی نامزدهای اصولگرا در مناظرات و تبلیغات همچون طرح موضوع ریگی از سوی جلیلی و نیز عدم درک وی از وضعیت آلماتی 2 و تخریب جلیلی و اصولگرایان توسط جریان انحرافی و نیز حمله 2+1 به جلیلی را ازجمله دلایل شکست وناکامی اصولگرایان دانست.

منبع:عصرایران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.