چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: انتقاد رحمان احمدی از مزدک و پیمان یوسفی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: دروازه بان تیم ملی با انتقاد از کسانی که تلاش کردند او را تخریب کنند می گوید رسیدن به تیم ملی لطف و عنایت خدا بوده است .

رحمان احمدی با گلایه از کسانی که روزهای سختی را برای او رقم زدند، از صعود به جام جهانی ابراز خوشحالی کرد و پوشیدن پیراهن شماره "یک" تیم ملی را ناشی از تلاش های زیادش برای این مهم دانست.

* از صعود به جام جهانی شروع کنیم.

- ما فشار زیادی را تحمل کردیم. همه هم قسم شده بودیم تا برابر کره جنوبی پیروز شویم. خدا را شکر که تمام تلاش بازیکنان نتیجه داد و موفق شدیم به عنوان صدرنشین به جام جهانی 2014 برزیل صعود کنیم.

* می دانیم که فشار زیادی بر روی تو بود، در این باره کمی صحبت کن.

- واقعیت این است که بیشترین فشار روی من بود. من نسبت به همه بازیکنان فشار بیشتری را تحمل کردم. ببینید بازی کردن یا نکردن من و یا سایر بازیکنان که دست خودشان نیست. این مسائل مربوط به سرمربی است و او باید تشخیص دهد که چه کسی به میدان برود یا نرود. امثال من اگر بازی نمی کردیم هم مطمئن باشید بر روی نیمکت می نشستیم و برای تیم ملی دعا می کردیم.

* فکرش را می کردی که سه بازی نهایی تیم ملی برای رسیدن به جام جهانی را در درون دروازه بان قرار بگیری؟

- یک چیزی می گویم که تا الان هیچ وقت نگفته ام، شاید باورتان نشود دو سال پیش بهترین عملکرد را داشتم، ولی به تیم ملی دعوت نمی شدم، روزی تدارکات سپاهان به من گفت که چرا به تیم ملی دعوت نمی شوی. گفتم نظر سرمربی تیم این است. ولی یک روزی به تیم ملی می روم که با یک عکس العمل تیم ملی را به جام جهانی ببرم. خدا را شکر در این سه بازی عملکرد خوبی داشتم و به جام جهانی رفتیم. هدفم و خواسته ام موفقیت تیم ملی بود که به آن رسیدیم.

* انتقادات زیادی از تو می شد، مثلا بعد از بازی ایران و عمان حملات زیادی به تو شد. نظرت در این باره چیست؟

- واقعا فشار زیادی روی من بود. خیلی از دوستان گزارشگر و اصحاب رسانه هر طور که شده می خواستند من را تخریب کنند. می گویند خدا در دو جا به بندگانش می خندد یکی زمانی که همه دست به دست هم می دهند تا یکی را ذلیل کنند و خدا نمی خواهد و زمانی که همه دست به دست هم می دهند کسی را عزیز کنند و خدا نمی خواهد. این که من به اینجا رسیده ام خواست خدا بود. امیدوارم در ادامه هم این لطف شامل حال من شود. از همسرم هم متشکرم. او در این اواخر سختی زیادی کشید. هیچ وقت یادم نمی رود آقای یوسفی در بازی ایران برابر عمان چه گزارشی کرد. حتی خود کی روش بعد از بازی ایران و عمان به من گفت در هیچ کدام از گلها مقصر نبودی، اما آقای یوسفی متاسفانه صحبت هایی را کرد که مشخص بود از جایی خط گرفته است. یا مزدک میرزایی که در بازی پرسپولیس و پیکان با اشاره به دو دروازه بان خارجی حاضر در میدان گفت ما درون دروازه تیم ملی مشکل داریم. من می خواهم بپرسم مشکل دروازه ما برابر کویت چه بود؟ مشخصا به بعضیها خط داده بودند. همین بازی برابر کره که یک موقعیت خطرناک را گرفتم در صحنه معمولی و آهسته آقای میرزایی حتی اشاره نکرد که من چه کاری انجام داده ام . متاسفانه برخی از گزارشگران خط می گیرند اما جلوی خداوند هیچ کدام از این کارها اثری ندارد. آنها مقابل خدا عددی نیستند که بخواهند بنده خدا را ذلیل کنند.

* چگونه از پس فشار برآمدی؟

- ببینید این فشار فقط روی من نبود. روی سایر دروازه بان ها هم وجود داشت. بگذارید این را بگویم که چه سوشا مکانی و چه علیرضا حقیقی بازی می کردند، تفاوتی نداشت. ما سه نفر با هم همدل بودیم و آن دو به من خیلی کمک کردند تا برابر کره جنوبی و دو دیدار قبلی عملکرد خوبی داشته باشم. ما موفق شدیم با کمک یکدیگر جو مثبتی را ایجاد کنیم و از این طریق به هم کمک کنیم. به هر حال بازی ها تمام شد و ما مزد سختی های زیادمان را گرفتیم. بعضی وقت ها از استرس تا پنج صبح بیدار بودم. شب قبل از بازی با کره تا چهار صبح از استرس خوابم نبرد و ساعت 9 صبح هم بیدار شدم. همت همه بازیکنان، کادر فنی ، فدراسیون و حتی کادر تدارکات و پزشکی در موفقیت ما نقش داشت.

* با مهدی رحمتی صحبتی پیش از بازی با کره داشتی؟ رحمتی گفته در طول بازی ایران و کره جنوبی مدام برایت ذکر می گفته.

- نه. من صحبتی با رحمتی نکردم. تلفن من روز اول و دوم روشن بود، اما به یک باره قطع شد، حتی برای صحبت همسرم با تلفن هتل تماس می گرفت. ولی او که گفته دعا می کرده، به نظرم برای تیم ملی دعا می کرده نه برای من . کل تیم ملی برای ایران است. مطمئنا همه مردم ایران در آن بازی دست به دعا بوده اند.

* به عنوان سوال آخر، درباره قراردادت با سپاهان صحبت کن و چرا به پرسپولیس نپیوستی؟

- من قراردادی دو ساله با سپاهان بسته ام. این تیم، تیم بسیار خوبی است و من با آن دو سال تجربه قهرمانی دارم. وقتی که دایی سرمربی راه آهن بود از من خواست به راه آهن بپیوندم، اما من قبول نکردم. این اواخر هم از پرسپولیس پیشنهادی داشتم، اما سه بار استخاره کردم و بد آمد. به همین دلیل از رفتن به پرسپولیس منصرف شدم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.