شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نکونام: اگر نماندم استقلالی ها ناراحت نشوند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: کاپیتان تیم ملی می گوید بازیکنان و کی روش وظیفه شان را انجام داده اند و از این پس رسانه ها باید با حمایتشان شرایط را برای ماندن سرمربی تیم ملی فراهم کنند.

جواد نکونام، هافبک تیم ملی فوتبال ایران در ابتدای این گفت وگو درباره صعود تیم ملی به جام جهانی اظهار کرد: در شروع می خواهم به مردم و کسانی که در فوتبال و ورزش هستند تبریک بگویم به ویژه مهم تر از همه مردم عزیزمان که پس از جام جهانی 2006 تا سال 2013 چندین سال ناکامی حضور در جام جهانی و موفقیت در جام ملت های آسیا را پشت سر گذاشته اند. واقعیت این است که کمتر کسی فکر می کرد این تیم بتواند به جام جهانی برود. امسال تیم ملی فوتبال ایران خیلی منتقد داشت. البته از انتقاداتی که به جا بود و به کمک می آمد را استفاده کردیم اما واقعیت این است که بعد از باختها انتقادهای مغرضانه ای هم مطرح می شد.

وی افزود: ما نشان دادیم فوتبال ایران همیشه توانایی این را دارد که کارهای بزرگ انجام دهد. حتما یادتان هست وقتی ما شروع کردیم همه می گفتند نسل طلایی ایران دیگر از بین رفته اما بازیکنان نشان دادند فوتبالیست های ایرانی مرد کارهای بزرگ هستند.

کاپیتان تیم ملی با بیان اینکه این صعود واقعا دشوار به دست آمد اظهار کرد: باید به این بازیکنان بگویید نسل طلایی فوتبال ایران. تیمی که به جام جهانی 98 رفت، تیم فوق العاده قوی بود. آن تیم به پلی آف رفت اما این تیم مستقیم به جام جهانی صعود کرد. این تیم کارهای بزرگی انجام داد. دو گل خورده داشت و با بهترین خط دفاع کره را رفت و برگشت برد. ازبکستان را هم در تاشکند بردیم. فوتبال الان را با فوتبال سال 98 نمی توان مقایسه کرد. از نظر کیفی و فنی و شرایط تیم ها قابل مقایسه نیستند. آن زمان کره و ژاپن و استرالیا یک سبک دیگر بازی می کردند. اصلا نمی شود با همدیگر مقایسه کرد. از نظر فوتبالی، آن زمان مهره بیشتر داشتیم. بیشتر هم با هم بازی کرده بودند. اما تیم فعلی، تیم تازه شکل گرفته ای است که از حالا به بعد باید بماند و کار کند. مخصوصا برای جوان ها باید برنامه ریزی شود که در آینده به ثمر بنشیند.

او در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنی منتقدان تیم ملی الان بعد صعود خوشحال هستند، گفت: فکر می کنم صعود به جام جهانی همه را خوشحال کرد. من به همه آن ها هم تبریک می گویم. صعود مبارک همه. با این حال متاسفانه قبل از بازی با کره جنوبی هم بعضی ها منتظر بودند تیم نتیجه نگیرد. اما خدا کمک مان کرد. همه با هم خواستیم، شما رسانه ای ها، مردم و همه کمک کردند و این اتفاق افتاد. هیچ کسی نمی تواند این موفقیت را به نام خودش بزند. این موفقیت برای فوتبال ایران است. بعد از شکست دادن کره، همه ایرانی ها خوشحال شدند. فکر می کنم هر کسی خوشحال نشده، ایرانی نیست.

نکونام در پاسخ به این سوال که اگر به سال قبل برگردیم آن مشکلی که بین تیم ملی و رسانه ها به وجود آمد دوباره اتفاق می افتاد یا نه اظهار کرد: آن دوره فوتبالیها تحت فشار شدیدی بودند. یکسری گفتند این بازیکنها ملک و پورشه می گیرند که واقعا هضم آن حرفها خیلی سخت بود. روزی که با نمایندگان رسانه ها جلسه داشتیم من گفتم هیچ کسی نمی تواند بگوید ما به همدیگر کاری نداریم. ما به همدیگر وصل هستیم. در آن جلسه گفتم اگر به جام جهانی برویم فروش روزنامه ها را می توانیم ببینیم و اگر نرویم هم می توانیم ببینیم. این زنجیری بود که وصل شد. تفرقه ای ایجاد شده بود که از بین رفت. در نهایت همه دوست داشتیم تیم به جام جهانی برود که این اتفاق افتاد. آن اتفاق، فاصله ها را نزدیک تر کرد. درست است که یک بازی را از دست دادیم اما باعث شد بدانیم ما به یکدیگر وصل هستیم.

نکونام در مورد ناکامی ایران برابر کره جنوبی در سال 2009 و از دست رفتن جام جهانی 2010 هم گفت: در آن دوره این قدر تب فوتبال داغ نبود و در کشور به خاطر انتخابات مسائل سیاسی برجسته تر بود. بازی با کره شمالی را که نبودم اما مقابل امارات و کره جنوبی به میدان رفتم. واقعیتی که وجود دارد این است که واقعا حس و حالی که این سه بازی آخر در میان بازیکنان وجود داشت، در بازی های 4 سال قبل وجود نداشت. در این دوره همه 25 بازیکن ما زحمت کشیدند و بازی ها را بردیم. همه آن هایی که در اردوی تیم ملی حضور داشتند زحمت کشیده اند.

وی درباره درخشش قوچان نژاد هم گفت: مطمئن باشید اگر در هر پستی خوب کار نمی کردیم گل می خوردیم. پس همه یک کار جمعی فوتبالی انجام داده اند تا به جام جهانی رسیدیم. رضا قوچان نژاد ایرانی است و آمده برای ایران بازی کرده. اشکان دژاگه و دانیال داوری هم همین طور. آمده اند برای ایران بازی کنند. امید نظری هم همین طور. هر کسی زیر پرچم ایران بازی می کند، برای ما قابل احترام است. هر کسی می آید باید بداند لباس ایران مقدس است و آرزوی همه است که آن را بپوشند. وقتی اشکان دژاگه در بوندسلیگا و تیم ملی زیر 22 ساله های آلمان بازی کرده و می آید برای ایران بازی کند، نشان می دهد پیراهن ایران چقدر ارزشمند است. یادمان نرود این کار یک کار گروهی بود.

نکونام با اشاره به غیبت دژاگه در جشن صعود هم گفت: اشکان به من پیام تبریک داد. خیلی خوشحال بود. به او تبریک گفتم. امیدوارم زودتر خوب شود. سلامتی اش مهم تر از همه چیز است.

او در مورد احتمال پشیمان شدن افرادی که از تیم ملی خداحافظی کرده اند هم گفت: هر کسی نظر شخصی دارد. من به تیم ملی فکر می کنم و نظر افراد محترم است.

کاپیتان تیم ملی در پاسخ به این سوال که فکر می کنی اگر کی روش را از دست بدهیم چه اتفاقی در جام جهانی رخ می دهد؟ گفت: من اول یک سوال از شما که خبرنگار هستید و فوتبال ایران را دیده اید، دارم. برانکو برای فوتبال ایران بد کار کرد؟نه. ولی گفتند که برود. وقتی رفت تازه فهمیدیم چه کسی را از دست داده ایم. دوباره همین سوال را می پرسم. کیروش باید برود؟ درست است که کی روش خارجی است، شاید چند سال بیشتر در ایران نبوده و حس زیادی به کشورمان ندارد اما واقعا باید برود؟ اگر شما می گویی که کی روش باید بماند، باید از او حمایت کنید. ما از نظر فنی حرفمان را در زمین زده ایم. کی روش نشان داده که می تواند کار کند یا نمی تواند. اگر خوب بوده یا بد بوده، نشان داده. حالا کار فدراسیون و شمست که اگر تیم ملی خوب بوده از کی روش حمایت کنید. چطور قبل از بازی با قطر آمدید حمایت کردید؟ خواستید برویم جام جهانی. حالا رفته ایم. باید حمایت کنیم این راه ادامه پیدا کند. اگر بخواهیم بگوییم این برود و آن یکی بیاید، خوب نیست. کار درستی که در فوتبال ایران انجام می شود باید ادامه پیدا کند. برانکو در سال 2006 افتخارآفرینی کرد اما آن را قطع کردیم. نگذارید آن کار را بکنیم. بگذارید راه درست را برویم. نگذارید به جایی برسیم که تیم به بن بست برسد و مجبور شویم دوباره از اول شروع کنیم. من نمی دانم فدراسیون با کی روش قرارداد دارد یا نه. نمی خواهم بدانم. ولی فدراسیون تمام تلاشش را باید بکند تا کی روش را نگه دارد. الان همه مردم کی روش را به عنوان یک اسطوره نگاه می کنند. تیم ملی به عنوان سرگروه به جام جهانی صعود کرده. تیمش دو تا گل خورده. کره را رفت و برگشت برده. جلوی خیلی چیزها ایستاد. خیلی کارهایی که یک مربی باید انجام دهد تا به خواسته اش برسد را انجام داده و زحماتش به بار نشسته. ما باید به فکر این باشیم که ادامه راه چه کار کنیم. اگر راه درست را نرویم، چند سال عقب می افتیم. نگذاریم یک مربی یکی دو سال بیاید و دوباره برود. بگذاریم مربی کارش را بکند. پای مربی بایستیم. ما پای بازیکنان و این تیم ملی ایستادیم و به نتیجه رسیدیم. این قدر می گفتیم کشورهای عربی مربی را زود به زود عوض می کنند، ما داریم به آن ها نزدیک می شویم.

نکونام در مورد وضعیتش در استقلال هم گفت: چیزی که اهمیت دارد این است که باشگاه استقلال با بازیکن هم پست من صحبت کرده است. مردم بدانند که فردا نگویند نکونام نماند. با دو بازیکن هم پست من صحبت کرده اند. مردم می دانند من استقلالی هستم. خودشان قضاوت می کنند در مورد فوتبال من. الان صحبت خاصی در این مورد ندارم. اول می خواهم با مردم خوشحالی کنم. بعد هم الان باید ببینیم باشگاه استقلال می خواهد چه کار کند. آن ها باید وظیفه شان را نسبت به من انجام دهند.

او در مورد مذاکراتی که با باشگاه های دیگر داشته هم گفت: من با باشگاه تراکتورسازی صحبت کرده ام. دو تا باشگاه دیگر هم با من صحبت کرده اند. نکونام در مورد طلبش از باشگاه استقلال گفت: نگویم بهتر است. هیچ اتفاقی نیفتاده. ولی اگر استقلال دوست داشته باشد من سال بعد در این تیم بمانم باید با خودم صحبت کنند. استقلال می تواند هر بازیکنی که می خواهد را بیاورد. ولی مردم دوست دارند من بمانم. استقلالی ها می دانند من الان ایران هستم. می توانند زنگ بزنند. اگر هم نخواهند، من به استقلال احترام می گذارم. این طور نیست که اگر در استقلال نباشم بد این تیم را بخواهم. چه باشم چه نباشم، برای این تیم آرزوی موفقیت دارم. در چند روز آینده وضعیتم مشخص می شود.

کاپیتان استقلال در پایان صحبت هایش در پاسخ به این سوال که خیلیها می گویند قلعه نویی به اندازه کاپیتان تیم ملی از تو حمایت نکرده است گفت گفت: من خیلی کارها را بلد نیستم. فقط همین را می توانم بگویم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.