يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات سناریوی دومین فاز افزایش قیمت برق ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: جزییات جدید از سناریوی افزایش قیمت برق در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها نشان می دهد دولت قصد دارد قیمت برق را در دو مرحله دیگر به قیمت تمام شده خود برساند، همچنین در نخستین مرحله افزایش قیمت 70 درصد مشترکین ناچیز خواهد بود.

درحال حاضر تنها چیزی که با قطعیت درباره قیمت برق مشخص شده، این است که قیمت ها تا پایان تابستان دست نخورده باقی خواهد ماند و همچنین دولت قصد دارد قیمت برق را در دو مرحله دیگر به قیمت تمام شده برساند، البته به شرطی که حمایت لازم از بخش های خانگی، صنعت و کشاورزی رعایت شود.

این درحالی است که براساس قانون اولیه هدفمندی یارانه ها قرار بود دولت ظرف پنج سال قیمت حامل های انرژی را به قیمت تمام شده افزایش دهد که در آن زمان پیش بینی می شد این افزایش سالانه 20 درصد و ظرف پنج سال انجام بگیرد.

* گزینه افزایش قیمت برق نهایی شد

معاون وزیر نیرو با اشاره به اینکه دولت بنا ندارد تا پایان تابستان درباره افزایش قیمت برق تصمیم بگیرد، ادامه داد: بعد از تابستان نیز بخش برق کشور و وزارت نیرو منتظر می ماند تا ستاد هدفمندی یارانه ها تصمیماتش را در این زمینه ابلاغ کند.

محمد بهزاد درباره اینکه آیا تصمیم دولت برای نهایی کردن قیمت برق در دو مرحله منتفی شده؟ گفت: برنامه ریزی به گونه ای است که پس از ابلاغ مرحله دوم افزایش قیمت ها، مرحله سومی هم برای رشد تعرفه ها در کار خواهد بود و پیش بینی ما این است که قیمت برق به جای پنج مرحله در سه مرحله نهایی شود.

این مقام مسئول درباره بسته حمایتی که از سوی وزارت نیرو برای فاز دوم افزایش قیمت های برق آماده شده گفت: وزارت نیرو بسته های حمایتی خود را در اختیار ستاد هدفمندی قرار داده و گزینه های مختلفی روی میز قرار دارد که در حال حاضر یکی از این گزینه ها تقریبا نهایی شده و اگر قرار باشد افزایش قیمتی در زمینه برق انجام شود بر اساس این گزینه پس از ابلاغ سازمان هدفمندی شاهد آن خواهیم بود.

افزایش قیمت 70 درصد مشترکین ناچیز خواهد بود

معاون وزیر نیرو همچنین در بخش دیگری از صحبت های خود در پاسخ به این سوال که بخش حمایتی بسته پیشنهادی ایران شامل چه خواهد بود، تصریح کرد: به هر صورت کار افزایش قیمت در این مرحله تمام نمی شود و در این بخش باید سناریوها به دقت بررسی می شد.

بهزاد گفت: برنامه ریزی برای فاز بعدی افزایش قیمت برق به گونه ای طراحی شده که 70 درصد مصرف کنندگان خانگی که مصرف کمتری دارند، افزایش قیمت بسیار جزیی و ناچیزی را تجربه خواهند کرد.

جزییات تعیین قیمت برق صنایع

این مقام مسئول همچنین درباره حمایت از تولید در برنامه ریزی برای تعرفه های جدید برق نیز گفت: قیمت برق برای بخش صنعت به گونه ای تعیین می شود که تعرفه برق صنایع از میانگین قیمت برق ابلاغی کمتر خواهد بود، کشاورزی نیز به شدت مورد حمایت خواهد بود و به همین دلیل است که مصرف برق بعد از هدفمندی با وجود کاهش 11 درصدی در بخش خانگی، بیش از 15 درصد در بخش کشاورزی افزایش یافته و در بخش صنعت هم پنج درصد رشد داشته است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.