جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قلعه‌نویی:استقلال قو‌ی‌تر از فصل قبل میشود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه شروع دیرهنگام تمرینات این تیم به دلیل کمبود زمان بوده است، گفت: هواداران نگران نباشند و مطمئن باشند استقلال قوی تر از فصل قبل خواهد شد.

امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین امروز پنجشنبه استقلال در جمع خبرنگاران گفت: من در ابتدا صعود تیم ملی را به جام جهانی تبریک می گویم و در رابطه با تیم خودمان هم بگویم که چون درگیر جام باشگاه های آسیا بودیم و چندین بازیکن هم در اردوی تیم ملی حتضور داشتند طبیعی است که تمرینات ما به این شکل برگزار شود.

وی افزود: وقتی 7 یا 8 بازیکن ما در اردوی تیم ملی حضور دارند بنابراین آنها نیاز به 20 روز استراحت دارند با این حال من به هواداران استقلال قول می دهم تیمی که می بندیم از استقلال فصل گذشته به مراتب قوی تر باشد بنابراین جای نگرانی ندارد. همه می دانند که قلعه نویی زودتر از همه تمرینات را شروع می کند و اگر در شرایط طبیعی بودیم الآن در هفته چهارم آماده سازی قرار داشتیم.

سرمربی تیم استقلال همچنین تصریح کرد: مشکل ما بی پولی نبوده است. البته شاید این موضوع هم اندکی تاثیرگذار بوده ولی همانطور که گفتم درگیر جام باشگاه های آسیا و نیز تیم ملی بوده ایم و زمان کافی را برای شروع تمرین در اختیار نداشتیم.

قلعه نویی درباره همگروهی استقلال با تیم تایلندی اظهار داشت: ما کاری به حریف نداریم و بیشتر به فکر تیم خودمان هستیم. تیمی که به قهرمانی در آسیا فکر می کند باید پرقدرت بسته شود. اگر بتوانیم به 80 درصد از تیمی که انتظار داریم برسیم بازی های با کیفیت تری را ارائه خواهیم کرد.

وی همچنین در خصوص خریدهای این فصل استقلال گفت: چهار بازیکن خوب خریدیم. حالا هم باید اکثر بازیکنان خودمان را حفظ کنیم. البته ما علی حمودی را از دست دادیم ولی فردین عابدینی به استقلال بازگشته که در سمت راست می تواند به ما کمک کند. پژمان نوری هم از شنبه به تمرین ما اضافه می شود.

سرمربی تیم استقلال درباره شایعه بازگشت نیکبخت به استقلال نیز توضیح داد: نیکبخت بازیکن فنی و خوبی است که مورد تایید من بوده و می تواند به ما کمک کند. تنها مشکل ما این است که به جای 21 بازیکن باید 20 بازیکن داشته باشیم و باید ببینیم که در فهرست ما می تواند قرار گیرد یا خیر.

از قلعه نویی درباره نکونام پرسیده شد که وی گفت: ما یک فهرست به باشگاه داده ایم و هر وقت آنها قراداد بستند باشگاه نام آنها را اعلام خواهد کرد. درست است آدم ساده ای هستم ولی نمی توانم مسائل درون باشگاهی را به بیرون انتقال دهم.

سرمربی استقلال در خصوص فرهاد مجیدی نیز بیان کرد: مجیدی در انگلیس به سر می برد و به تمرینات باز خواهد گشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.