شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: در حاشیه تکذیب اعطای دکترای افتخاری به احمدی نژاد این یکی دیگر تیتر ندارد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصرایران - ابتدا این خبر را بخوانید که روز چهارشنبه بر روی خروجی پایگاه رسمی اطلاع رسانی دولت قرار گرفت:

«جلسه هیأت دولت صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست دکتر احمدی نژاد برگزار شد و در این جلسه تعدادی از پیشنهادات دستگاه های اجرایی پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،در جلسه هیات دولت مهمترین مسایل و موضوعات کشور و پیشنهادات مختلف دستگاه های اجرایی مورد بحث و بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.

همچنین در حاشیه جلسه هیات وزیران از سوی دکتر علیرضا ابوالفضلی مدیر شعبه دانشگاه دارالحکمه در ایران، دکترای افتخاری این دانشگاه در رشته مدیریت تحول به پاس خدمات و تلاش های دکتر احمدی نژاد در عرصه بین الملل و جهان اسلام به وی اعطاء شد.

در حاشیه تکذیب اعطای دکترای افتخاری به احمدی نژاد این یکی دیگر تیتر ندارد!

خبر اعطای دکترای افتخاری به احمدی نژاد در سایت رسمی دولت

مدیر شعبه دانشگاه دارالحکمه در ایران همچنین از درخواست مسئولین ارشد دانشگاه بین المللی دارالحکمه برای عضویت دکتر احمدی نژاد در هیأت علمی این دانشگاه در ایران خبر داد.

گفتنی است دانشگاه دارالحکمه توسط آیت الله سیستانی تأسیس شده و در بیش از 85 کشور جهان نمایندگی دارد. »

در حاشیه تکذیب اعطای دکترای افتخاری به احمدی نژاد این یکی دیگر تیتر ندارد!

خبر اعطای دکترای افتخاری به احمدی نژاد در سایت رسمی ریاست جمهوری

از آنجا که این خبر در پایگاه رسمی دولت منتشر شده بود ، رسانه های داخلی به اعتبار رسمی بودن خبر ، آن را منتشر کردند اما به زودی مشخص شد که بار دیگر یک خبر نادرست توسط دولت منتشر شده است.

از یک سو ، دفتر آیت الله سیستانی ، رسماً انتساب این دانشگاه به این مرجع تقلید را تکذیب کرد و دفتر مرکزی دانشگاه نیز که در کاناداست ، با صدور اطلاعیه شماره یک تاکید کرد که این دانشگاه به هیچ دولت ، حزب و مرجعی متعلق نیست و در اطلاعیه شماره دو خود تصریح کرد که بر خلاف آنچه ارگان رسمی دولت اعلام کرده ، هیچ گونه مدرک دکترایی به احمدی نژاد اعطا نشده ، بلکه « گواهینامه اعطائی، در اصل نوعی گواهی عضویت در هیئت مشاوران علمی این موسسه آموزش عالی بوده است که قبلا به بیش از 85 نفر از شخصیتهای علمی در نقاط مختلف جهان نیز اعطا شده است.»

در حاشیه تکذیب اعطای دکترای افتخاری به احمدی نژاد این یکی دیگر تیتر ندارد!

تکذیب انتساب دانشگاه دارالحکمه به آیت الله سیستانی

واقعاً معلوم نیست رئیس جمهور ایران ، اساساً چه نیازی به دکترای یک دانشگاه نه چندان مطرح دارد که ارگان دولت این گونه خبرسازی می کند و بلافاصله هم تکذیبش در سراسر جهان منتشر می شود و وجهه ایران لطمه می خورد.

جالب اینجاست که ارگان رسمی دولت ، نه تنها مدعی اعطای دکترا به احمدی نژاد شده ، بلکه حتی رشته دکترای اعطایی را نیز آورده و اعلام کرده که احمدی نژاد دکترای مدیریت تحول(!) گرفته است.

در حاشیه تکذیب اعطای دکترای افتخاری به احمدی نژاد این یکی دیگر تیتر ندارد!

اطلاعیه شماره یک دانشگاه دارالحکمه در تکذیب انتساب دانشگاه به آیت الله سیستانی

در زیر متن کامل اطلاعیه دانشگاه دارالحکمه کانادا را به نقل از نسخه فارسی سایت دانشگاه می خوانید:

به نام خدا

پیرو اطلاعیه روابط عمومی مرکز آموزش عالی دارالحکمه به تاریخ 19/06/2013، اخیرا در برخی از رسانه های خبری ایران خبری منتشر شده است که نماینده این مؤسسه در ایران از طرف مؤسسه آموزش عالی دار الحکمه دکترای افتخاری به یکی از مسوولین اعطا کرده و و در ادامه خبر منتشر شده آمده است که این موسسه توسط حضرت آیت الله العظمی سیستانی مد ظله العالی تاسیس شده است که این موضوع باعث تعجب این مرکز و واکنش بعضی از اعضای دفتر حضرت آیت الله سیستانی را در پی داشت.

شایان ذکر است "مؤسسه و مركز آموزش عالى دارالحكمه توسط آقاى سيد زين العابدين شهرستانى تاسيس گرديده و به هيچ سازمان دولتی و غیره دولتی وابسته نمیباشد ولیکن همواره به رهنمودهاى مراجع عظام تقلید توجه داشته است." و درباره ی پاره ای دیگر از خبر، تا صحت و سقم آن را از نماینده مرکز جویا نشده، اطلاعیه ای صادر نشد. پس از تماس با نماینده مرکز در ایران بدینوسیله به اطلاع عموم می رسد: گواهینامه اعطائی، در اصل نوعی گواهی عضویت در هیئت مشاوران علمی این موسسه آموزش عالی بوده است که قبلا به بیش از 85 نفر از شخصیتهای علمی در نقاط مختلف جهان نیز اعطا شده است، که اکثرا با نامه های تشکر آمیز عضویت خود را مورد تایید قرار داده اند.

در حاشیه تکذیب اعطای دکترای افتخاری به احمدی نژاد این یکی دیگر تیتر ندارد!

اطلاعیه شماره 2 دانشگاه در تکذیب اعطای دکترا به احمدی نژاد

ظاهرا آنچه باعث اشتباه شده: همزمانی اعطا شهادتنامه عضویت (با امضا نماینده مرکز و بر روی سربرگ های سابق و بیان مطلبی از جانب وی) و هدیه جناب حجه الاسلام و المسلمین حاج سید جواد شهرستانی (داماد و نماینده تام الاختیار حضرت ایت الله العظمی سیستانی در جهان)، به اشتباه این تصورایجاد شده که این مرکز آموزش عالی متعلق به آیت الله سیستانی است.

این مرکز آموزش عالی در سال 1385 (2006) تاسیس شده و برای آگاهی از سطح فعالیت ها در این سالها (آموزش عالی، حوزه آنلاین، دو مجله علمی و فرهنگی، دفتر گفتگوی ادیان و تمدن ها، کتابخانه، موسسه انتشاراتی، کانون جوانان، شرکت در کنفرانسهای بین المللی درباره موضوعات اسلامی و صلح بین المللی و غیره) به سایت مرکز مراجعه فرمایید.

قابل ذکر است که جناب سید زین العابدین شهرستانی از 20 سال قبل اجازه های مخصوص از برخی از مراجع عظام تقلید نیز داشته اند.

شایسته است برخی رسانه ها، نهادهای مسئول و دفاتر مراجع عظام پیش از انتشار هر مطلبی تحقیقات لازم را در خصوص آن مطلب انجام داده تا در نهایت چنین اتفاقی رخ ندهد و به جایگاه فرد و یا مرکز اسلامی وهمکاران آن لطمه ای وارد نیاید.

روابط عمومی مؤسسه و مرکز آموزش عالی دارالحکمه کانادا

20/06/2013

واقعا تا کی باید شاهد چنین رویدادهای خفیفی در عرصه پرمنزلت ریاست جمهوری اسلامی ایران باشیم؟! آیا رواست آبروی نهاد ارجمند ریاست جمهوری در ایران ، این گونه بازیچه ندانم کاری ها شود؟!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.