شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: واکنش آیت‌الله سیستانی به اهدای دکترای تازه به احمدی‌نژاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

در جلسه هیأت دولت که صبح روز چهارشنبه به ریاست احمدی نژاد برگزار شد، در اتفاقی جالب به دکتر احمدی نژاد از سوی دانشگاهی که ادعا شده بود توسط آیت الله سیستانی تاسیس شده، دکترای افتخاری اهداء شد؛ واقعه ای که با واکنش سریع دفتر اصلی این مرجع تقلید همراه شد.

به گزارش «تابناک»، «در حاشیه جلسه هیات وزیران از سوی دکتر علیرضا ابوالفضلی مدیر شعبه دانشگاه دارالحکمه در ایران، دکترای افتخاری این دانشگاه در رشته مدیریت تحول به پاس خدمات و تلاش های دکتر احمدی نژاد در عرصه بین الملل و جهان اسلام به وی اعطاء شد. مدیر شعبه دانشگاه دارالحکمه در ایران همچنین از درخواست مسئولین ارشد دانشگاه بین المللی دارالحکمه برای عضویت دکتر احمدی نژاد در هیأت علمی این دانشگاه در ایران خبر داد. گفتنی است دانشگاه دارالحکمه توسط آیت الله سیستانی تأسیس شده و در بیش از 85 کشور جهان نمایندگی دارد.»

این خبری بود که روز چهارشنبه 29 خرداد بر روی خروجی وب سایت رسمی ریاست جمهوری قرار گرفت و با بهت صاحب نظران همراه شد، چرا که اساساً مشخص نبود دانشگاهی که آیت الله سیستانی موسس آن است، با چه انگیزه ای اعتبارش را در قالب یک دکترای افتخاری در اختیار رئیس دولت دهم قرار خواهد داد و همین مسئله باعث ایجاد ابهام هایی نزد پیگیران افکارعمومی درباره کیفیت وقوع این مسئله شد تا انتشار فیلم این اتفاق، کنجکاوی ها را بیشتر برانگیزد.

بر همین اساس پیگیری هایی در این باره از دفتر قم و دفتر نجف آیت الله العظمی سیستانی صورت پذیرفت که در نهایت اصالت دانشگاه منتسب به این مرجع تقلید و طبیعتا اصالت مدرک صادره زیر سوال رفت. دفتر آیت الله سیستانی در نجف اشرف، در پاسخ به این پرسش وارده که «در اخبار آمده است که شعبه دانشگاه دارالحکمه در ایران به بعضی از رجال سیاست دکترای افتخاری در رشته مدیریت تحول! داده است و این دانشگاه به ریاست سیدقوام (زین العابدین) شهرستانی توسط آیت الله سیستانی تاسیس شده و در بیش از 85 کشور نمایندگی دارد. آیا این خبر صحیح است؟ متشکرم.»، مرقومه این مرجع تقلید را ارائه نمود.

واکنش آیت‌الله سیستانی به اهدای دکترای تازه به احمدی‌نژاد

در پاسخ مکتوب آیت الله سیستانی که ممهور به مهر ایشان است و دیروز رسماً اعلام شده، چنین آمده: «بسمه تعالی. این دانشگاه - که از قرار اطلاع عنوانی بیش نیست - هیچگونه ارتباطی با آقا ندارد و رئیس آن نیز مورد تایید ایشان نمی باشد. 10 شعبان 1434» و با این اوصاف عملاً این دانشگاه ارتباطی با این مرجع تقلید نداشته و همان دکترای اعتباری نیز محل چالش جدی است؛ به خصوص آنکه در گرایش جالب و بدیعی تحت عنوان «دکترای تحول» اهداء شده است.

به نظر می رسد ضروری باشد تا نهادهای مسئول پیش از درج اعلام رسمی و چنین اخباری و حتی پذیرش چنین مدارکی، اطلاعات ارائه شده را با دفتر مراجع اعظام چک نمایند تا در نهایت چنین اتفاقی رخ ندهد و به شان دکتر احمدی نژاد از ثلمه ای وارد نیاید.

منبع:عصرایران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.