شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازداشت 2 مدیر میانی شهرداری تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: با هوشیاری و اقدام به موقع حراست کل شهرداری تهران دو نفر از مدیران میانی یکی از مناطق شهرداری تهران که مبادرت به سوء استفاده از موقعیت اداری و تخلفاتی که باعث دست درازی به بیت المال شده بود،بازداشت شدند.

سید حمید تنها ـ  رئیس حراست کل شهرداری تهران با بیان این خبر افزود: به دنبال دستور شهردار تهران مبنی بر برخورد قاطعانه و بدون اغماض با جنبه های مختلف فساد اداری برنامه های گسترده ای در حوزه های صیانت و پیشگیری، نظارت و مقابله با مفاسد اداری در شهرداری تهران به اجرا درآمده است.

تنها خاطرنشان کرد: بازداشت افراد یاد شده از سوی حراست شهرداری تهران نشان دهنده آن است که در شهرداری تهران جایی برای متخلفین وجود ندارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.