دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عارف: با دولت یازدهم همکاری می‌کنم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

معاون اول دولت هشتم با تاکید بر لزوم همکاری با دولت منتخب ملت گفت: تشکل های مردمی باید مردمی بودنشان را حفظ کنند و مردمی باقی بمانند. نباید تشکل ها فرمایشی شوند یا از جایی خط بگیرند.

به گزارش ایسنا، در ابتدای این دیدار تعدادی از دانشجویان از اقدام محمدرضا عارف برای کناره گیری از عرصه انتخابات و در پی آن پیروزی حسن روحانی در انتخابات، تشکر و قدردانی کردند و خواستار پذیرش مسئولیتی در دولت یازدهم از جانب وی شدند.

دغدغه اصلی دانشجویان حاضر، فعال شدن بیشتر تشکل های دانشجویی از جمله برداشتن محدودیت ها برای فعالیت های انجمن های اسلامی در دانشگاه ها بود.

عارف نیز پس از شنیدن سخنان دانشجویان، خطاب به آنها گفت: طی سال های اخیر فضای خوبی در دانشگاه ها حاکم نبود و بسیاری از دانشجویان انگیزه ای برای فعالیت نداشتند ولی اکنون فضا، فضای خوبی است و به نظرم این وظیفه شماست که این فضا را حفظ کنید.

وی با تاکید بر اینکه "باید فضای همدلی و نگاه امیدوارانه به آینده را حفظ کرد"، تصریح کرد: اگر تشکل های دانشجویی دوباره احیا شوند قطعا بهتر می توان این فضا را حفظ کرد.

معاون اول دولت اصلاحات با تاکید بر ضرورت حفظ سرمایه های اجتماعی جامعه اظهار کرد: باید تشکل های مردمی، مردمی بودنشان را حفظ کنند و مردمی باقی بمانند. نباید تشکل ها فرمایشی شوند یا از جایی خط بگیرند.

عارف با اشاره به ایجاد فضای امید در کشور گفت: فضای امید در کشور جان گرفته است و در این چند روزی که مردم شادی می کردند و به خیابان ها آمده بودند، هیچ کس شعار مرگ بر دیگری نداد و این خیلی ارزشمند است.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره نحوه همکاری اش با دولت یازدهم نیز اظهار کرد: در مورد همکاری من با دولت یازدهم هیچ شکی نداشته باشید. من بارها تاکید کردم آماده ام آنچه در توان دارم به مجموعه دولت کمک کنم و در گذشته هم به همین شکل اقدام کردم.

عارف در پایان تاکید کرد: دانشجویان سهم زیادی در نگاه امیدوارانه جامعه به آینده دارند که باید از این سهم بهره ببرند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.