شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شجونی: به احمدی‌ نژاد می‌گوییم خداحافظ - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تابناک: روزنامه اعتماد در گفت و گویی با جعفر شجونی نوشت:

اصولگرایان شکست خوردند و نوش جان شان. آنچه رخ داد، خیلی معلوم شد که آقایان یک بار ائتلاف پنج نفره داشتند که به آن عمل کردند و ابوترابی فرد را پذیرفتند.

اما ائتلاف سه نفره [ائتلاف 1+2 که بین حدادعادل، قالیباف و ولایتی بود] طول کشید و زیاد از اندازه هم طول کشید. آنها قرار بود که یکی یکی کنار بروند تا آرای اصولگرایان خرد و پخش نشود. اما فقط یک نفر اینها که همان آقای حدادعادل باشد انصراف داد. اینها باید کار خودشان را با تعهدی که به روحانیت داده بودند انجام می دادند. این کارشان باعث شد که آرای اصولگرایان خرد شود.

عده زیادی از اصولگرایان به آقای روحانی رای دادند. با اینکه آنها [حامیان روحانی در انتخابات] با یکدیگر منسجم شدند و اصلاح طلبان و دیگران دست به دست هم دادند و از آقای روحانی حمایت کردند. البته عده یی از مردم علاقه مند شدند که عمدتا به یک فرد روحانی رای بدهند، پس نمی شود گفت آنهایی که به این چند نفر رای دادند اصولگرا بودند و آنهایی که به آقای روحانی رای ندادند، اصولگرا نبودند.

{در پاسخ به اینکه آیا اصولگرایان به کسی رای دادند که مورد حمایت سید محمد خاتمی و آیت الله هاشمی رفسنجانی بوده است؟} نه. این حمایت هاشمی و خاتمی زیاد رنگ و بو نداشت.

{در واکنش به اینکه روحانی در سخنان انتخاباتی خود خیلی به حمایت هاشمی و خاتمی استناد و اتکا می کرد} ایشان در عین حال که رییس جمهور شده اما اشتباه هم فرموده است. برای همین وقتی ما در جامعه می رویم می بینیم که هاشمی رد صلاحیت شده و آقای خاتمی را هم در روزنامه ها دارید می بینید که در دوران کارش چه کارهایی کرده است استنباط من این است که مردم می خواستند به روحانیت رای بدهند. خود آقای روحانی هم گفته بود که من عضو جامعه روحانیت هستم.

مقام معظم رهبری واقعا یک مدیریت بسیار عالی کرد و مثلا فرمودند که این رای حق الناس است و بعضی ایرانی های خارج از کشور هم گفتند خب حالا که حق الناس است، رای دهیم تا ببینیم آرای ما مثلا چطور می شود. یا اینکه ایشان فرمودند شما اگر با جمهوری اسلامی مشکل داری اما باز هم ایرانی هستی و ایرانی باید راه بیفتد و برود رای بدهد. در دنیا خیلی ها بودند که به این دو جمله مقام معظم رهبری توجه کردند. حالا این مدیریت رهبری شگفت انگیز بود تا جایی که این خارجی ها بعد از اینکه سال ها اسم دموکراسی را آوردند و گفتند که انتخابات ایران واقعا دموکراسی بود.

متاسفیم از عملکرد دوره دوم آقای احمدی نژاد که با حاشیه سازی های دور و بری های خود، خدمات چهار سال اولش را هم با امتیازهای منفی زیر سوال برد و حالا ما به آقای احمدی نژاد می گوییم دست شما درد نکند و ان شاءالله موفق باشید،خداحافظ و التماس دعا. برای رییس جمهور جدید هم آرزو می کنیم آنچه را که گفته عمل کند تا جامعه روحانیت ضربه نخورد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.