جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عزت الله انتظامی: انتخاب مردم ایران، مبارک - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کافه سینما: عزت ا... انتظامي امروز وارد نودمين سال زندگي خود مي شود.

بازيگري كه او را به درستي يكي از شمايل هاي درخشان تاريخ سينماي ايران ناميده اند و بي اغراق هيچ بازيگري در سينماي ايران به اندازه استاد انتظامي در رشد و توسعه سينماي جدي و انديشمندانه ايران تأثير نگذاشته است.

فهرست پرافتخار كارگردان هاي بزرگي كه عزت ا... انتظامي مقابل دوربينشان رفته است با هيچ بازيگري قابل مقايسه نيست. اين كارنامه درخشان با رعايت اصل مراقبت از خود بدست آمده و استاد انتظامي همواره از خود مراقبت كرده است.

سختگيري در پذيرش نقش، بازي انتظامي در هر فيلمي را تبديل به يك اتفاق مهم سينمايي مي كند و اين قاعده اي است كه 44 سال است پابرجاست. از سال 48 و فيلم «گاو» تا امروز.

عزت الله انتظامی: انتخاب مردم ایران، مبارک -

?تولدتان مبارك استاد. به بهانه امروز چند دقيقه اي با «باني فيلم» گفت و گو مي كنيد؟

- الان بد موقعي است. سر فيلمبرداري هستم.

يك گپ كوتاه به بهانه هشتاد و نهمين سالگرد ميلاد شما!؟

- در خدمت شما هستم.

اگر دوباره متولد مي شديد باز هم بازيگر مي شديد؟

- اين مبارك را كه شما به من گفتي از قول من برگردان به ملت ايران. مبارك، اين انتخاب مردم ايران است. مبارك، صلح و صفا و آرامشي است كه بناست به اين كشور برگردد. مبارك آن تغييراتي است كه ان شا ا... رخ خواهد داد. ما به هر گونه جنگ و جدالي راضي نيستيم. از هر گونه درگيري راضي نيستيم و دلمان مي خواهد كشور ما خوب و سالم و با صلح و صفا برقرار باشد.

ان شا ا... كه همينطور است. شما كه تمام دولت هاي بعد از انقلاب را به خاطر داريد، فكر مي كنيد با آمدن آقاي روحاني شرايط مطلوب تر محقق مي شود؟

- مردم ايران كاري كردند كه همه متوجه شديم بايد اميدوار باشيم، پس ما هم چشم به فردا داريم.

از ميان كارنامه پربارتان به يك اسم شاخص اشاره مي كنيد؟

- خيلي مشكل مي توانم اسمي بياورم. چون همه كارهايم را دوست دارم و به همه آنان اعتقاد دارم.

بعد از اين همه سال هيچ وقت به فكر كارگرداني نيفتاديد؟

- هرگز. اصلاً به خودم اجازه چنين فكري نمي دهم.

اما شما به حق، سمت استادي در سينما را داريد.

- كارگرداني يك مقوله جداست و من بازيگري برايم بهتر است.

پيشنهادي براي مديران فرهنگي دولت جديد نداريد؟

- پيشنهادها را به قدر كافي قبلاً ارائه داده اند و من امروز حرفي ندارم!

و حرف آخر؟

- اميدوارم اين حركتي كه الان شده است به ثمر برسد. مشكلات كشور حل بشود و ما در صلح و صفا زندگي كنيم.

كارنامه پر افتخار

عزت ا... انتظامي بازيگر سينما و تئاتر ايران متولد 30 خرداد 1303 تهران و فارغ التحصيل دانشکده هنرهاي زيباي تهران در سال 1351 است که براي ادامه تحصيل به مدرسه شبانه تئاتر و سينما در هانوفر رفت و در سال 1337 به ايران بازگشت.

عمده نمايشهاي او «محصلين کلک باز»، «چراغ گاز»، «قايق سرنوشت»، «آخرين تمرين»، «مترسک ها در شب»، «ريچارد سوم»، «سلطان مار»، «بنگاه تئاترآل» و …، عمده فيلمها و مجموعه تلويزيوني «مسافرت»، «هزار دستان» و «محاکمه» و فيلم هاي سينمايي «آقاي هالو»، «پستچي»، «گاو»، «ستارخان»، «صادق کرده»، «حاجي واشنگتن»، «گراند سينما»، «هامون»، «ناصرالدين شاه آکتور سينما»، «روز واقعه»، «خانه ي روي آب»، «ديوانه اي از قفس پريد»، «گاو خوني»، «قلم»، «ميناي شهر خاموش»، «آتش سبز» ، «راه آبي ابريشم» و «چهل سالگي» هستند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.