دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازیگر زن تلویزیون سرگردان بیمارستان‌ ها شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: ناديا دلدارگلچين با وخامت حالش مجددا راهي بيمارستان شد.

دختر اين بازيگر سينما و تلويزيون گفت: دو شب پيش با وخامت حال مادرم او را در بيمارستان «فيروزگر» بستري كرديم اما درمان خاصي انجام نشد و براي خارج كردن كليه از بدن و درمان عفونت به دنبال بيمارستاني هستيم كه متاسفانه هرجا مراجعه مي كنيم ، قبول نمي كنند.

وي افزود: به خاطر خطري كه اين عمل دارد همه ما را به دكتري كه پيوند كليه را هفت سال پيش انجام داده ارجاع مي دهند. اما متاسفانه با مراجعه به بيمارستان «لبافي نژاد» هم پذيرش انجام نشد و در حال مراجعه به بيمارستان «مدرس» هستيم.

فرزند ناديا دلدار گلچين خاط نشان كرد: در حالي كه حال مادرم به شدت بد است سرگردان بين بيمارستان ها هستيم و كسي پاسخگوي ما نيست.

بازیگر زن تلویزیون سرگردان بیمارستان‌ ها شد

ناديا دلدار گلچين چند روز قبل با ترخيص اش از بيمارستان گفته بود: «قادر به پرداخت هزينه هاي درمانم در بيمارستان نبودم.»

وي همچنين مطرح كرده بود:  «قرار است براي ادامه درمانم كليه ي پيوندي را با عمل جراحي در بياورند تا عفونت بدنم درمان شود كه بعد از آن بايد دياليز شوم.»

ناديا دلدار گلچين متولد 1339 در تهران و داراي مدرك تحصيلي ديپلم موسيقي از هنرستان عالي موسيقي است كه فعاليت بازيگري اش را از سال 1369 با فيلم «ابلیس» آغاز كرده و در فيلم هايي چون «ديدار در استانبول»، «دوروي سكه»، «پادزهر»، «همه دختران من»، «مرد نامريي»، «خط آتش»، «روسري آبي»، «كمكم كن»، «مهرمادري»، «غريبانه»، «شيدا»، «دختري با كفش هاي كتاني»، مجموعه هاي تلويزيوني «خاله سارا»، «كهنه سوار»، «دزدان مادربزرگ»، «همه فرزندان من»، «پزشكان»، «شن هاي كف رودخانه»، «سه در چهار» و نمايش هاي «زير گذر لوطي صالح»، «سوگ»، «مضحكه آدم»، «معركه در معركه» و.. به ايفاي نقش پرداخته است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.