جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: طرح ترور «باراک اوباما» خنثی شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: پلیس «اف بی آی» توطئه ترور «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا که هدف یک سلاح اشعه ایکس قرار گرفته بود را خنثی کرد.

«گلندون اسکاتا کراوفورد»، 49 ساله و «اریک جی فیت»، 54 ساله، چند ماه گذشته را صرف ساخت یک دستگاه پیچیده اشعه ایکس کردند که از خود میزان مرگباری اشعه تولید می کند که می تواند از راه دور منفجر شود.

اف بی آی اعلام کرد که مظنونان مذکور در صدد بودند تا سلاح خود را در یک کامیون پنهان کنند و کارشناسان پلیس اف بی آی اعلام کردند که این سلاح بسیار مرگبار است.

در حالیکه این توطئه خنثی شده است، کراوفور مدعی شد که اهداف بالقوه آنها یک شخصیت سیاسی و یک سازمان اسلامی بوده است.

منابع آشنا به این تحقیقات، چهره سیاسی را «باراک اوباما» اعلام کردند و برخی گزارش ها همچنین حاکی از آن بود که کراوفورد بعد از حادثه بمب گذاری در نزدیکی خط پایان ماراتن «بوستون» که به کشته شدن سه نفر و زخمی شدن صدها نفر دیگر منتهی شد، در یک پیام متنی نوشت: سیاست های اوباما به بروز چنین حادثه ای منجر شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.