جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نعمت‌ زاده: چاپلوسان در دولت جایی ندارند - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: محمدرضا نعمت زاده که صبح امروز در آئین تقدیر از فعالان ستادهای انتخاباتی حجت الاسلام حسن روحانی در سالن اجلاس سران سخن می گفت، اظهار داشت: در دولت آینده در سایه "تدبیر و امید" زندگی خواهید کرد.

وی با اشاره غیرمستقیم به اعضای کابینه دولت روحانی گفت که "در این دولت شایسته سالاری حاکم خواهد بود و حق به حقدار می رسد".

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی تصریح کرد: متملقان و چاپلوسان در دولت آینده جایی ندارند و منتقدان دلسوز جایگاه خواهند یافت؛ همچنین دروغ و تزویر جای خود را به یکدلی می دهد.

نعمت زاده با بیان اینکه همه ما مفتخریم که در روی کارآمدن این دولت سهیم بوده ایم، افزود: کمترین پاداشی که ما در این مجاهدت عظیم داریم، زیستن در این فضاست.

وی ادامه داد: کشور ما ایران اسلامی در چند سال اخیر با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرد و اگر هوشیاری ملت فهیم ایران اسلامی نبود، وضعیت اسف باری به وجود می آمد.

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی گفت: مردم ایران اسلامی حماسه سیاسی مدنظر مقام معظم رهبری را خلق و آبروی کشورمان را در سطح منطقه و جهان افزایش داده اند و فردی صالح را از میان مدیران کارآمد برگزیدند.

نعمت زاده از حامیان و فعالان ستاد انتخاباتی رئیس جمهور منتخب خواست در راهی که در پیش گرفته اند ثابت قدم بمانند و از سرزنش ها ناامید نشوند چرا که تشکیل دولت تدبیر و امید آغاز راهی است که باید پایان آن منجر به توسعه پایدار در کشور شود.

وی در پایان به عنوان رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی حجت الاسلام روحانی از تعطیلی رسمی فعالیت های این ستاد خبر داد و برای فعالان این ستاد، آرزوی موفقیت داریم

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.