دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حرکت های اعتراضی که نماد شدند +عکس - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله مهر: یک مرد در ترکیه با ایستادن به مدت ۸ ساعت در میدان تقسیم و خیره شده به یک نقطه به صورت ناگهانی به نماد اعتراض های این کشور تبدیل شده است. او اما تنها کسی نیست که حرکت اعتراضی اش برای همیشه در خاطره ها باقی مانده است.

حرکت های اعتراضی که نماد شدند +عکس -

آنها هیچ کاری نمی کردند،شعاری نمی دادند و بر خلاف روزهای گذشته سنگی هم در دست نداشتند. ادامه این حرکت اعتراضی برای بیشتر از ۸ ساعت با اضافه شدن افرادی که در وسط میدان تقسیم ایستاده بودند باعث واکنش نیروهای امنیتی شد. به غیر از اریم گنداز که حالا لقب «مرد ایستاده» را گرفته اما افراد دیگری بوده اند که حرکت اعتراضی شان به یک نماد تبدیل شده است.

حرکت های اعتراضی که نماد شدند +عکس -

حتی دیدن یک تانک در خیابان هم برای خیلی ها وحشتناک است. ایستادنت یک مرد اما در مقابل ستون تانک ها در میدان تیان آن من در اعتراض به دولت چین در جریان تظاهرات سال ۱۹۸۹ او را به یک نماد تبدیل کرده است. دانشجویان در این واقعه به ناپایداری اقتصادی چین و سرکوب های حزب کمونیست و فساد دولتی اعتراض کردند. عکس مشهور «مرد تانک ها» توسط جف وایدنر در ۵ ژوئن ۱۹۸۹ در پکن گرفته شده است. تانک های ارتش آزادی بخش خلق به خاطر یک مرد ناشناس متوقف شدند.

حرکت های اعتراضی که نماد شدند +عکس -

شیون در کشتار آمریکا

مِری-ان وکیو حتی دانشجوی دانشگاه کنت در ایالت اوهایو نبود که به تظاهرات ضد جنگ ویتنام در سال ۱۹۷۰ پیوست اما تصویر او در حال گریه و شیون بالای سر جنازه کشته شدن توسط نیروهای گارد ملی آمریکا او را به یک چهره اعتراضی تبدیل کرد. با تیراندازی گارد ملی آمریکا به سمت دانشجویان معترض به جنگ ویتنام، در دانشگاه ایالتی کنت در شهر کنت در ایالت اوهایو، ۴ نفر کشته و ۹ نفر زخمی شدند.

این تیراندازی، باعث ناآرامی و اعتصابات گسترده در بسیاری از دانشگاه های آمریکا شد. عکس مِری-ان وکی جایزه پولیتزر را برای عکاس آن جان فیلو به ارمغان آورد. در این عکس جنازه جیمز میلر، یکی از دانشجویان کشته شده در واقعه دانشگاه ایالتی کنت دیده می شود و که این زن بر سر جنازه او شیون می کشد.

حرکت های اعتراضی که نماد شدند +عکس -

تیش کوانگ دوک را پیش از حرکت اعتراضی اش افراد زیادی نمی شناختند. این راهب ۶۶ ساله بودایی اما با خوسوزی خود جهان را شوکه کرد. 50 سال پیش در ژوئن سال 1963 این راهب بودایی در اعتراض به سیاست های حکومت دست نشانده آمریکایی نگودین دیم ، رئیس جمهور ویتنام جنوبی در شهر سایگون و در ملاعام دست به خودسوزی زد.

او در حالی که در آتش می سوخت ، بی حرکت بر زمین نشسته بود و حتی ناله نمی کرد. عکسی که توسط مالکوم براون خبرنگار آسوشیتدپرس از این خودسوزی گرفته شد مردم جهان را شوکه کرد و آمریکایی ها را مجبور به دست برداشتن از حکومت این کشور کرد. ۵ ماه بعد نظامیان ویتنام جنوبی علیه حکومت دیم دست به کودتا زدند و حکومت او را ساقط کردند.نگودین دیم توسط حکومت جدید تیرباران شد.

حرکت های اعتراضی که نماد شدند +عکس -

طارق طیب محمد بن بوعزیزی سبزی فروش دستفروش تونسی با مدرک دانشگاهی بود که در ۱۷ دسامبر ۲۰۱۰ در اعتراض به توقیف کالاهایش و تحقیری که یک مأمور زن شهرداری به او روا داشته بود خود را در مقابل ساختمان شهرداری به آتش کشید. اقدام بوعزیزی آغازگر انقلابی در تونس شد که به حکومت ۲۳ سالهٔ زین العابدین بن علی بر این کشور پایان بخشید و جرقه انقلاب در دیگر کشورهای عربی را زد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.