دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شهسواری از رقابت های المپیک حذف شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: ندا شهسواري در نخستين ديدار خود در رقابت هاي المپيك لندن مقابل حريف خود تن به شكست داد.

پينگ پنگ باز ايران در رقابت هاي المپيك لندن در نخستين ديدار خود به مصاف اوشونايك از نيجريه رفت و در يك بازي نزديك با نتيجه 4 بر 3 به شكست خورد و از دور رقابت ها كنار رفت.

شهسواري ست هاي اول، چهارم و ششم را به سود خود به پايان برد اما در ست هاي دوم، سوم و پنجم بازي را واگذار كرد تا كار به ست پنجم كشيده شود. شهسواري در پايان ست هفتم را با نتيجه ي 11 بر 3 واگذار كرد، تا با نتيجه ي 4 بر 3 (13-11، 8-11، 8-11، 11 - 9، 4-11، 11-5 و 3-11) از دور رقابت ها كنار برود.

حريف شهسواري نفر 292 جهان و پنجم آفريقا بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.