شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزئیات افزایش شهریه دانشگاه های غیرانتفاعی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مدیر کل دفتر آموزشهای آزاد وزارت علوم با تشریح جزئیات افزایش شهریه موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی گفت: موسسات غیردولتی که هیأت امنا ندارند باید ظرف 3ماه برای تشکیل هیأت امنا اقدام کنند در غیراینصورت وزارت علوم رأسا برای افزایش شهریه آنها اقدام می کند.

غلامعلی نادری در خصوص افزایش 15 درصدی شهریه دانشگاهها و موسسات غیردولتی غیرانتفاعی با دسته بندی این دانشگاهها به دانشگاههای دارای هیأت امنا و بدون هیأت امنا توضیحاتی را درباره نحوه به تصویب رساندن افزایش 15 درصدی شهریه در این موسسات عنوان کرد.

اعمال افزایش در دو شهریه ثابت و متغیر

وی با بیان اینکه این افزایش 15 درصدی در دو شهریه متغیر و ثابت موسسات اعمال شده است، گفت: دانشگاههای غیردولتی غیرانتفاعی تا سقف عدد اعلام شده امکان افزایش شهریه را برای سال تحصیلی آینده دارند و دانشجویان ورودی جدید و دانشجویان فعلی این موسسات ملزم به پرداخت افزایش شهریه هستند.

یک برداشت اشتباه از افزایش 15 درصدی شهریه ها

این مقام مسئول در وزارت علوم با یادآوری این موضوع که پیش از این میزان 10 درصد به شهریه دانشگاهها افزوده می شد، اظهار داشت: عده ای بر این باورند عدد 15 درصد جدا از رقم 10 درصدی است که هر ساله به شهریه ها افزوده می شد و با حساب و کتابی که انجام می دهند گمان می کنند شهریه دانشگاههای غیردولتی 25 درصد افزایش یافته است.

نادری تاکید کرد که برای سال تحصیلی جدید تنها 15 درصد به شهریه ها افزوده شده و رقم 25 درصد اصلاً در اعمال افزایش شهریه ها صحت ندارد.

وضعیت هیأت امنای 332 موسسه غیردولتی

مدیرکل دفتر آموزشهای عالی آزاد وزارت علوم، در ادامه با بیان اینکه امسال افزایش شهریه ها لازم است به تصویب هیأت امنای دانشگاه برسد و بعد اعمال شود، اظهار داشت: طبق آخرین آماری که در دو روز گذشته اعلام شده هم اکنون 332 موسسه غیردولتی غیرانتفاعی دارای مجوز قطعی در حال فعالیت هستند. از این تعداد 160 دانشگاه دارای هیأت امنا هستند.

وی اظهار داشت: یک گروه دیگر از 332 موسسه غیردولتی، 80 دانشگاهی هستند که ظرف دو سال گذشته از سوی وزارت علوم مجوز دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: از تعداد 332 موسسه، 12 موسسه غیردولتی در سال جاری موفق به دریافت مجوز فعالیت شدند و 80 موسسه دیگر که پیش از سال 89 مجوز دریافت کرده اند دارای هیأت امنا نیستند.

به گفته نادری 12 موسسه ای که به تازگی مجوز دریافت کرده اند به علت تازه تاسیس بودن هیأت امنا ندارند و باید یک سال از پذیرش دانشجو توسط این موسسات بگذرد اما 80 موسسه ای که پیش از سال 89 مجوز دریافت نکرده اند هیچ اقدامی برای هیأت امنا انجام نداده اند.

این مقام مسئول در وزارت علوم به 160 موسسه ای که دارای هیأت امنا هستند اشاره و اعلام کرد که افزایش شهریه باید به تصویب هیأت امنای این موسسات برسد و لازم است یک نسخه از مصوبه هیأت امنا را برای دفتر هیأت امنا در وزارت علوم و یک نسخه دیگر را برای دفتر آموزشهای آزاد ارسال کنند.

وی درباره 80 موسسه ای که از سال 89 به این طرف مجوز گرفته اند، اظهار داشت: این دانشگاهها لازم است هر چه زودتر برای تشکیل هیأت امنا توسط دفتر هیأتهای امنا و هیأتهای ممیزه وزارت علوم اقدام کنند. در صورت اقدام برای داشتن هیأت امنا توسط این دانشگاهها دفتر هیأت امنای وزارت علوم با نامه ای که برای این دانشگاهها ابلاغ خواهد کرد میزان افزایش شهریه را برای این دانشگاهها مشخص می کند.

نادری در ادامه گفت: میزان افزایش شهریه 12 موسسه ای هم که در سال جاری مجوز فعالیت گرفتند از سوی وزارت علوم اعلام خواهد شد زیرا فعلاً امکان تشکیل هیأت امنا ندارند.

مدیر کل دفتر آموزشهای آزاد وزارت علوم درباره 80 موسسه ای که برای داشتن هیأت امنا هیچ اقدامی نکرده اند هشدار داد و گفت: به این موسسات 3 ماه مهلت داده شده تا نسبت به تشکیل هیأت امنا اقدام کنند و اگر اقدامی صورت نگرفت هیأت امنای وزارت علوم راساً نسبت به افزایش شهریه یا درصد آن اقدام خواهد کرد و حتی ممکن است در مورد این موسسات هیچ افزایش شهریه ای اعمال نشود یا درصد کمتری برای این موسسات اعمال خواهد شد.

نادری تاکید کرد که آخرین مهلت برای این موسسات تا پایان شهریورماه سال جاری اعلام شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.