"> دو شرط فرانسه برای حضور ایران در «ژنو 2» -
چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دو شرط فرانسه برای حضور ایران در «ژنو 2» - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: منابع فرانسوي از مطرح شدن دو شرط از سوي مقامات اين كشور براي موافقت با حضور ايران در كنفرانس "ژنو۲" درباره سوريه خبر دادند.

منابع فرانسوي در مصاحبه با روزنامه الشرق الاوسط با بيان اينكه پاريس از دعوت تهران براي حضور در كنفرانس "ژنو۲" درباره سوريه استقبال مي كند افزودند:پاريس منتظر تحقق دو امر براي قبول حضور ايران در كنفرانس "ژنو۲" است.

اين منابع در ادامه با اشاره به اينكه دو فرانسه دو شرط در رابطه با اين موضوع دارد اضافه كردند:مقامات فرانسه خواستار حمايت وتاييد بيانيه "ژنو۱" از سوي تهران و توقف حمايت اين كشور از نظام سوريه هستند.

اين درحالي است كه "فرانسوا اولاند"، رییس جمهور فرانسه سه شنبه، در حاشیه اجلاس "جی۸"، گفت که حسن روحانی، رییس جمهور جدید ایران «اگر بتواند مفید باشد»، به او در کنفرانس صلح سوریه در ژنو خوش آمد خواهیم گفت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.