پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: چهار تاریخ مهم زندگی فرهادی به روایت لوموند - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کافه سینما: کارگردان ایرانی «یک جدایی» برای ساختن اولین فیلمِ خارج از زادگاهش، کشور فرانسه را انتخاب کرد. اما چه در پاریس و چه در تهران، زندگی روزمرۀ آقای فیلمساز مثل یک میدان نبرد می ماند. این متن «لوموند» یادداشتی است دربارۀ اصغر فرهادی در چهار تاریخ مهم از زندگی اش.

چهار تاریخ مهم زندگی فرهادی به روایت لوموند -

اصغر فرهادی: «در ده سالگی، برای بازی در یکی از نمایشهای مدرسه روی صحنه رفته بودم؛ که ناگهان از فاصله ای دور، نور فلاش دوربین عکاسی پدرم را دیدم. معجزه ای که در آن لحظه اتفاق افتاد، بی شک نقطۀ شروع ذوق و اشتیاقم به سینما و فیلمسازی بود و تمام عمرم در کنار من خواهد ماند.»

1990

فرهادی در رشتۀ سینما در دانشگاه پذیرفته نشد و به ناچار به رشتۀ تئاتر روی آورد. او در این باره می گوید: «عصبانی بودم، چون هیچ علاقه و رغبت خاصی به تئاتر در خودم سراغ نداشتم. اما در نهایت، تحصیل در رشتۀ تئاتر در مسیر حرفه ای من نقشی اساسی و مهم ایفا کرد. در تئاتر بود که با همسرم آشنا شدم. و به خصوص ایده های درام پردازی تئاتر، روی شیوۀ نگارش فیلمنامه هایم تأثیر بزرگی گذاشت. چون شخصیتها در تئاتر همیشه زیاد حرف می زنند.»

2009

فرهادی: «اولین فیلمهای من مشکلات طبقۀ محروم جامعۀ ایران را بررسی می کردند. اما در «دربارۀ الی...» روی معضلات طبقۀ متوسط ایرانی تمرکز کردم. مضمون اصلی همۀ فیلمهای من این است که آدمها از یکدیگر شناخت درست و واقعی پیدا نمی کنند، مگر در صورت مواجهه با یک موقعیت بحرانی و یا قرار گرفتن بر سر یک دوراهی.»

2012

به لطف موفقیتهای شگفت آور «یک جدایی» در فرانسه، فرهادی اولین فیلمش در خارج از مرزهای ایران را در فرانسه و به زبان فرانسوی ساخته است. او دربارۀ «گذشته» می گوید: «این فیلم نه ایرانی است و نه فرانسوی. «گذشته» یک فیلم جهانی دربارۀ احساسات و عواطف زندگی جامعۀ بشری است. چیزی که در این فیلم باید هر طور شده از آن اجتناب می کردم، نگاه توریستی به شهر پاریس بود.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.