پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دیدار ضرغامی با رئیس جمهور منتخب - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری منتخب ملت در دیدار با رئیس سازمان صدا و سیما تأکید کرد: نگاه ها در کشور باید معطوف به آینده باشد.

حجت الاسلام حسن روحانی در دیدار با سیدعزت الله ضرغامی رئیس رسانه ملی که امروز پنجشنبه انجام شد، با اشاره به حضور گسترده مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه سیاسی تاکید کرد: فرصتی مغتنم برای گسترش آرامش در کشور و حل مشکلات مردم فراهم شده و از رسانه ها از جمله صداوسیما انتظار می رود در جهت حفظ و گسترش این فرصت تلاش کنند.

وی با بیان اینکه «نگاه ها در کشور باید معطوف به آینده باشد»، تصریح کرد: هر چه که بود باید برای گذشته گذاشت و برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی از مسیر اعتدال تلاش کرد.

رئیس سازمان صداوسیما نیز در این دیدار که در محل استقرار موقت رئیس جمهور منتخب ملت ایران برگزار شد، با تبریک مجدد پیروزی روحانی در انتخابات یازدهم، آمادگی رسانه ملی برای همکاری با دولت آینده را اعلام کرد.

ضرغامی پیروزی حجت الاسلام روحانی در انتخابات ریاست جمهوری را فرصتی بزرگ برای کشور دانست.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.