جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جانی دپ چرا همیشه عینک می زند؟! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سینما خبر: «جاني دپ» به تازگي اعلام كرده كه تقريبا در چشم چپ خود بينايي ندارد. او در گفتگو با «رولينگ استون» اعلام كرده كه از بدو تولد چشم چپش كم بينا بود و در حال حاضر همانند يك خفاش كور است (عبارتي كه خودش به كار برده) .

جانی دپ چرا همیشه عینک می زند؟!

بازيگر «دزدان دريايي كارائيب» كه كمتر بدون عينك ديده شده مي گويد : چشم چپ من فقط فاصله چند سانتي متري را مي بيند. همه چيز كاملا تار است و من هيچ وقت ديد خوبي در چشم چپ نداشتم.

او همچنين درباره شرايطش بعد از جدايي از «ونسا پارادايس» گفت : دو سال گذشته زندگي پر فراز و نشيبي را گذراندم كه اين خاصيت هر جدايي است. تحمل اين شرايط براي كودكانم بسيار دشوار بود ولي به نظر مي رسد اوضاع رو به بهبودي است. برقراري ارتباط اين روزها سخت است و ادامه آن بسيار سخت تر .

«جاني دپ» براي ماه جولاي فيلم «رنجر تنها» را روي پرده خواهد برد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.