شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عارف: همه باید به روحانی کمک کنند/ رییس‌جمهور نباید احساس کند افراد به او تحمیل می‌شوند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

جمعی از فعالان زن اصلاح طلب با محمدرضا عارف دیدار و از وی برای رفتار و عملکردش در عرصه انتخابات و پایه گذاری حرکتی اخلاقی در سیاست تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش ایسنا، عارف در این دیدار با تشریح فضای فعالیت خود در زمان انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما در حالی آغاز به کار کردیم که فضای دانشگاه ها امنیتی و در بی انگیزگی کامل بود اما در عین حال من در همین فضاها از شخصیت مهندس موسوی و کروبی و رابطه آنها با امام(ره) صحبت کردم.

وی با بیان اینکه "همیشه از همه سیاسی تر بودم اما سیاسی کار نبودم"، خاطرنشان کرد: بر این باورم که باید مصلحت کشور را دید و با توجه به مصلحت کشور باید از منافع شخصی خودمان بگذریم.

معاون اول دولت اصلاحات در ادامه تاکید کرد: همه باید به آقای روحانی کمک کنند و البته اگر هر کسی به جز آقای روحانی هم بود، باید کمک می کردیم. رییس جمهور نباید احساس کند که افراد به او تحمیل می شوند.

وی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره فعالیت های زنان و برنامه های عملی برای این قشر اظهار کرد: دو کار قرار است انجام دهیم؛ اول بنیاد امید را تقویت می کنیم که ان شاءالله محور فعالیت NGOها شود و اولویت اصلی ما هم فعالیت های زنان یعنی 50 درصد پر توان جامعه است.

بر اساس این گزارش، در این دیدار فائزه هاشمی از حرکت اخلاقی محمدرضا عارف تشکر کرد و خطاب به وی گفت: در جبهه اصولگرایان همیشه بر اصول تاکید می شود اما دیدیدم که آنها از خود گذشتگی نداشتند. بنابراین اقدامی که شما انجام دادید فقط از بزرگان سر می زند و در پس این اقدام، نتیجه ای که حاصل شد ملت را شاد کرد.

در ادامه جلسه معصومه ابتکار، فعال سیاسی و عضو سابق شورای شهر تهران اظهار کرد: برخی سیاستمداران، قدرت طلب و فرصت طلب هستند، به قیمتی که حتی حاضرند آبرویشان برود اما از قدرت چشم پوشی نکنند. اما اقدام شما الگوی ماندگار فضیلت اخلاقی بود تا ان شاءالله برای دیگران درس شود.

ابتکار خطاب به عارف ادامه داد: شما نمادی از بلوغ سیاسی مردم ایران شدید و درسی از بزرگواری، اخلاق، تصمیمات به موقع و درست به همه دادید.

شهربانو امانی نماینده پیشین مجلس نیز اظهار کرد: شما از گفتمان اصلاح طلبی در صدا و سیما دفاع و دوستی و مروت را در کشور زنده کردید. ان شاءالله بعد از این دو پیروزی بزرگ - یعنی پیروزی اصلاح طلبان و اعتدالگرایان در انتخابات و پیروزی تیم ملی - ان شاءالله سومین پیروزی هم نظام به عنوان عیدی در شب نیمه شعبان به ملت تقدیم کند.

همچنین نرگس محمدی، از فعالان حقوق زنان نیز با بیان اینکه "روزهای شاد ما با اشک همراه بود چراکه برخی از کسانی که باید می بودند، حضور نداشتند"، خطاب به عارف گفت: شما دوباره اصلاح طلبان را زنده کردید، چراکه در طی این هشت و بویژه چهار سال اخیر صحبت از این بود که اصلاحات مرده است. در دوران اصلاحات مدنیت تکمیل شد و اصلاحات در ایران هرگز از بین نخواهد رفت.

اشرف بروجردی دیگر فعال اصلاح طلب زن نیز تاکید کرد: شما اخلاق را به سیاست برگرداندید و به همه آموزش دادید که می شود هم اخلاق مدار و هم سیاستمدار بود.

فخرالسادات محتشمی پور، فعال سیاسی و همسر مصطفی تاج‎زاده نیز در این جلسه از طرف خود و به نمایندگی از همسرش از عارف تشکر کرد و با اشاره به نقش خانم دکتر مروج - همسر محمدرضا عارف - ابراز عقیده کرد: همراهی خانم مروج یادآور همراهی های زهرا رهنورد بود. نیازی که اکنون جامه مدنی به شما دارد بیشتر از قرار گرفتن در پست های دولتی است.

همچنین در این دیدار فخرالسادات محتشمی پور، کتاب همسرش را به عارف تقدیم کرد و نمایده لرستان نیز متنی را از طرف حامیان عارف در این استان قرائت کرد.

در این دیدار زهرا شجاعی و سهیلا جلودارزاده هم طی سخنانی از اقدام اخیر عارف به عنوان حرکتی ارزشمند و ماندگار در تاریخ سیاسی ایران یاد کردند

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.