چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اسراییل: ایران باید بین "اتم" و" بقا" یکی را انتخاب کند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

موشه یعالون وزیر دفاع اسراییل گفت که ایران باید بین سلاح هسته ای و آینده بقای خود یکی را انتخاب کند.

اسراییل: ایران باید بین "اتم" و" بقا" یکی را انتخاب کند

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه جروزالم پست اسراییل، یعالون گفت که ایران از برنامه خود برای کسب سلاح هسته ای مادامی که مطمئن نشود جامعه جهانی مصمم به متوقف کردن این برنامه است، دست برنخواهد داشت.

یعالون که روز چهارشنبه در یک گردهمایی فارغ التحصیلان دانشکده ارتش رژیم صهیونیستی سخن می گفت با اشاره به اینکه در روزهای اخیر توجه جامعه جهانی به ایران بار دیگر بر سر موضوع انتخابات ریاست جمهوری این کشور جلب شده است، افزود:" ما در حال بررسی تحولات ناشی از نتایج انتخابات ریاست جمهوری در ایران هستیم اما در عین حال درباره برنامه جاه طلبانه ایران برای کسب سلاح هسته ای هوشیار هستیم."

یعالون در ادامه با اشاره به اینکه مقامات ایران بارها به صراحت خواستار نابودی اسراییل از نقشه جغرافیایی جهان شده اند، افزود : "جامعه جهانی باید فشارهای (تحریمی) را به ایران افزایش دهد تا این کشور مخیر شود بین ساختن بمب و آینده بقای خود یکی را انتخاب کند."

انتخاب حسن روحانی به ریاست جمهوری ایران بحث های زیادی را در فضای سیاسی اسراییل سبب شده است. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل در واکنش به این انتخاب گفته است که جامعه جهانی باید بدون در نظر گرفتن این نتیجه فشارهای تحریمی را علیه ایران افزایش دهد و این در حالی است که احزاب مخالف دولت این موضعگیری را زیر سوال برده و تندروانه دانسته اند.

منبع: عصرایران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.