جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازگشت 5 شرکت نفتی اروپایی به ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: یک مقام مسئول در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران جزئیات بازگشت چراغ خاموش 5 شرکت بزرگ اروپایی و صاحب دانش فنی به صنعت نفت ایران را تشریح کرد و گفت: این شرکت ها رسما خواستار مشارکت در یک طرح جدید پالایشگاهی ایران شده اند.

رشید سیدیان امروز درباره جزئیات بازگشت این پنج شرکت بزرگ اروپایی به صنعت پالایش نفت ایران، گفت: از دو سال گذشته به دلیل اعمال تحریم های بین المللی پنج شرکت بزرگ اروپایی از انجام تعهدات خود در قبال راه اندازی واحدهای مختلف فرآیندی طرح توسعه پالایشگاه نفت شازند خودداری کردند.

مجری طرح توسعه پالایشگاه نفت امام خمینی شازند با تاکید بر اینکه از دو سال گذشته و با عدم حضور این شرکت های اروپایی، عملیات پیش راه اندازی و راه اندازی واحدهای پیچیده فرآیندی پالایشگاه توسط متخصصان ایراین انجام شد، تصریح کرد: بر این اساس واحدهای تصفیه نفتا، سی.سی.آر، آر.اف.سی.سی، تصفیه گازمایع، آر.سی.دی، تصفیه نفت سفید، بنزین، تولید هیدروژن، بازیافت پروپیلن و بازیافت گوگرد به طور کامل راه اندازی شد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه حتی در این مگا پروژه نفتی برای نخستین بار از دانش فنی بومی ایزومریزاسیون استفاده شده است، اظهار داشت: راه اندازی و پیش راه اندازی و در نهایت بهره برداری از 12 واحد پیچیده فرآیندی شگفتی شرکت های خارجی و اروپایی را به همراه داشته است.

وی تصریح کرد: این شرکت های اروپایی اخیرا و به طور رسمی خواستار مشارکت و ارائه خدمات فنی و مهندسی به یک طرح عظیم پالایشگاهی در دست ساخت ایران شده اند.

وی با بیان اینکه افزایش توان فنی ایران در راه اندازی این واحدهای فرآیندی منجر به افزایش قدرت چانه زنی صنعت پالایش نفت کشور شده است، اظهارداشت: بر این اساس با وجود اعمال تحریم ها، این شرکت های اروپایی خواستار مشارکت مجدد در طرح های جدید پالایشگاهی ایران شده اند.

سیدیان در پایان با اعلام اینکه راه اندازی این پروژه جدید نفتی علاوه بر افزایش تولید بنزین و گازوئیل دستاوردهای متعدد فنی برای کشور به همراه داشته است، خاطرنشان کرد: از مدیریت دانش بومی کسب شده در این پروژه به منظور ساخت بومی و ملی سایر طرح های جدید پالایشگاهی استفاده خواهد شد.

به گزارش مهر، طرح توسعه فاز دوم پالایشگاه نفت امام خمینی سال گذشته به طور رسمی در مدار بهره برداری قرار گرفت که راه اندازی مجتمع بنزین سازی RFCC این واحد پالایشگاهی به عنوان بزرگترین مجتمع بنزین ساز خاورمیانه و جهان است.

در مجموع با اجرای طرح توسعه فاز دو پالایشگاه نفت امام خمینی شازند در کنار ارتقای کیفیت، حذف گوگرد و افزایش عدد اکتان بنزین و تولید فرآورده های جانبی، ظرفیت تولید روزانه گازمایع به 3 میلیون لیتر و بنزین سوپر به 3.6 میلیون لیتر افزایش می یابد.

همچنین افزایش ظرفیت تولید روزانه بنزین معمولی به 12.3 میلیون لیتر، تولید روزانه نفت سفید به 6 میلیون لیتر، گازوئیل کم گوگرد به 8.5 میلیون لیتر از دیگر دستاوردهای کمی این طرح پالایشگاهی است.

از سوی دیگر همزمان با افزایش تولید محصولاتی با ارزش افزوده و کاهش تولید نفت کوره از 6 به 2.4 میلیون لیتر در روز، برای نخستین بار با بهره برداری از طرح توسعه پالایشگاه نفت شازند، اولین واحد پتروپالایشگاهی ایران با ظرفیت تولید روزانه 1.2 میلیون لیتر پلی پروپیلن راه اندازی شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.