يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: چهار قلو زایی پس از 8 سال نازایی! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه ایران: زوج جواني كه پس از 8 سال نازايي، 4 قلوهايشان را در آغوش كشيدند شوك زده هستند.

پيش از ظهر 27 خردادماه سال جاري، صداي گريه 4 قلوها فضاي اتاق عمل را پر كرد و لبخند شادي را بر چهره پزشك و پرستاران نشاند.

خديجه 8 سال بود كه در تب و تاب بچه دار شدن مي سوخت و هميشه آرزو مي كرد براي بچه هايش مادري كند حتي اسفندماه سال 90 يك ماه بيشتر نمانده بود كه طعم مادرشدن را بچشد و دلبندش را در آغوش بگيرد كه يك اشتباه پزشكي آرزويشان را برباد داد.

اين مادر 28 ساله پس از گذراندن دوره هاي درمان نازايي بار ديگر توانست حس مادرشدن را تجربه كند. چه روزها كه دلشوره داشت و ترس از دست دادن بچه هايش وي را به دلهره مي انداخت اما اين بار خدا به جاي پس گرفتن يك نوزاد، 4 فرشته آسماني به دامان پرمهرش داد.

حميد محمودي پدر 32 ساله كه از به دنيا آمدن بچه هايش بسيار خوشحال است به خبرنگار شوك گفت: وقتي متوجه شديم خدا بعد از 8 سال به ما 4 كوچولو هديه كرده خيلي شوكه شديم. بعد از سقط اجباري فرزند اولمان اميدمان را از دست داده بوديم ولي خدا درهاي محبتش را به روي ما باز كرد و فرشته هاي آسماني اش را به سوي ما فرستاد.

وي افزود: به دليل وضعيت حال همسرم از شهر و ديارمان اليگودرز لرستان به خانه مادر زنم آمديم كه در انديمشك است تا با كمك آن ها بتوانيم بچه هايمان را بزرگ كنيم.

مرد جوان با لهجه شيرينش گفت: حكمت خدا را نمي دانم چيست؟ ولي مدتي است كه از كار بيكار شده ام، يك شركت نمايندگي باتري داشتم اما از وقتي بازار به صورت نقدينگي شد ديگر نتوانستم كارم را ادامه دهم ولي مي دانم كه قدم دختر و پسرهايم مبارك است و روزي شان را با خودشان آورده اند.

وي در پايان مي گويد: حال همسر و بچه هايم مساعد است و در روزهاي آينده از بيمارستان گنجويان دزفول مرخص مي شوند. به گفته حميدي، قرار است اين 4 قلوها را به نام هاي محمدحسن، محمد حسام، ثنا و سما صدا بزنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.