جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جدال خونین دو برادر بر سر ماکارونی و پنیر! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: دعوای شدید دو برادر در دلتونای فلوریدا بر سر یک ظرف ماکارونی و پنیر با جراحات خونین برادر کوچک تر با چاقوی حریف همخونش به فاجعه ای هولناک بدل شد.

وقتی ادوارد زیپرر 47 ساله برای سیرکردن شکم خود سراغ ظرف ماکارونی برادرش رفت، خبر نداشت که برادرش رندی زیپرر 49 ساله خسته و گرسنه حاضر به شریک شدن در شام خود با او نیست.به این ترتیب بود که در ابتدا دعوای لفظی بین این دو برادر در داخل خانه آغاز و سپس به حیاط جلویی کشیده شد.

در آنجا بود که برادر بزرگ تر وقتی دید نمی تواند به هیچ وجه قدرتش را به حریف اثبات کند دست در جیب کرد و با درآوردن چاقویش، برادرش را تنها به خاطر یک ظرف ماکارونی و پنیر نقش بر زمین کرد.

پس از این حادثه در حالی که همسایگان پلیس را خبر کرده بودند برادر بزرگ تر دستگیر شد و مجروح این حادثه نیز به بیمارستان انتقال یافت. در حال حاضر این مرد در زندان به سر می برد اما تهدید کرده در صورت خروج از زندان درس خوبی به برادرش خواهد داد.این مرد 49 ساله پیش از این نیز به اتهام شرارت و زورگیری بازداشت شده بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.