چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: توصیه هاشمی رفسنجانی به روحانی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مبنای سیاست های اقتصادی ما هزینه کرد درآمدهای نفتی در حوزه تولید و ذخیره بخشی از مازاد آن برای شرایط بحرانی کشور است اما در سال های اخیر، واردات مورد توجه قرار گرفت.

آیت الله هاشمی رفسنجانی در دیدار اعضای اتحادیه های تجاری، صنعتی و تولیدی کشور، از نیروهای ارزشمندی که در بخش های صنعت، تجارت و تولید سعی می کنند تا نیازهای جامعه را با امکانات محدود تأمین کنند، تقدیر کرد.

وی تصریح کرد: شرایط امروز تولیدگران، نیروهای کار و صنعت گران سخت است و باید با استفاده مناسب از منابع متعدد ارزشمند انسانی و مدیران مجرب موجود، به تدریج مشکلات بخش های تولید و صنعت را رفع و موانع صدور خدمات فنی و تجارت را مرتفع کنیم.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با توجه به تأکید سیاست های سند چشم انداز و برنامه های پنج ساله توسعه کشور بر لزوم کاهش 10 درصدی وابستگی کشور به درآمدهای نفتی گفت: از ابتدا مبنای سیاست های اقتصادی بر این بود که درآمدهای نفتی حاصله، صرف تقویت بخش های تولیدی، صنعت و کشاورزی شده و بخشی از مازاد درآمدها نیز برای شرایط بحرانی کشور ذخیره شود اما متأسفانه در سال های اخیر به جای حمایت از تولید، واردات مورد توجه قرار گرفت.

هاشمی رفسنجانی با توجه به تغییر مدیریت اجرایی کشور در حماسه سیاسی 24 خرداد، ابراز امیدواری کرد در دولت جدید، نیروهای کیفی و مجرّب در بخش های صنعت و تولید به کار گرفته شوند تا مشکلات موجود در این بخش ها به تدریج رفع شود.

وی خاطر نشان کرد: انتظار می رود رئیس جمهور جدید از فرصتی که در این دوره در اختیار دارند به نحو احسن استفاده کرده و با مطالعه دقیق و استفاده از افراد متخصص و مخلص که پیش شرط تغییر و تحول شرایط موجود است، بتواند همراه با رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی، ارزش های دینی، ملی و انقلابی مردم را تقویت کرده و امیدی را که در دل های آنان ایجاد شده است، تقویت و تداوم بخشد.

بر اساس گزارش روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، در ابتدای این دیدار آقایان داود رشیدی، رفیع برزگر و نورالدین مهری از جامعه صنعت گران و تولیدکنندگان کشور با تبریک اعیاد شعبانیه و خلق حماسه سیاسی انتخابات 24 خرداد توسط مردم، گزارشی از مسائل و مشکلات موجود در بخش های صنعت و تولید ارائه کردند.

آنها در سخنان خود خواستار راهنمایی آیت الله هاشمی رفسنجانی برای برون رفت از این مشکلات شدند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.