دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سرگردانی 200 مسافر در باند فردگاه مهرآباد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر خبر: بیش از 200 نفر از مسافران هواپیمایی ایران ایر 90 دقیقه روی باند فرودگاه مهرآباد در هواپیما محبوس ماندند.

پرواز ساعت 10:45 دقیقه تهران – مشهد پس از یک ساعت و 45 دقیقه که مسافران آن در گرمای کابین هواپیما روی باند متوقف مانده بودند انجام نشد و مسافران به سالن انتظار هدایت شدند.

مسئولین هواپیما دلیل پرواز نکردن هواپیمای ایرباس ایران ایر را نقص فنی اعلام کردند که به زودی رفع می شود اما پس از 90 دقیقه که مسافران در گرمای هوا معطل ماندند بدون هیچ توضیحی پس از تقریبا 15 دقیقه معطلی در اتوبوس های انتقال باند به سالن انتظار منتقل شدند.

کودکانی که در این پرواز حضور دارند مشکلاتی را برای خانواده هایشان ایجاد کرده و کلافه شده اند اما هیچ کدام از مسئولین پرواز و مهمانداران به وظایف ابتدایی خود عمل نمی کنند.

هم اکنون مسافران پرواز شماره 262 ایران ایر در سالن انتظار به سر می بردند و مسئولین ایران ایر هیچ سرویس و خدماتی به مسافران ارائه نکرده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.