شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: محدودیت ترافیکی آخر هفته و ایام نیمه شعبان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: معاون عملیات پلیس راه محدودیت ترافیکی آخر هفته و ایام نیمه شعبان در جاده های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ اسفندیاری معاون عملیات پلیس راه کشور اعلام کرد: تردد انواع موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 29 خرداد سال جاری الی 24 روز دوشنبه 3 تیر سال جاری در محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران سمنان مشهد و بالعکس ممنوع است.

جاده چالوس

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج چالوس کماکان ممنوع است و تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 14 الی 24 روزهای جمعه 31 خرداد و دوشنبه 3 تیر، از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 17 الی 24 این دو روز از منطقه دزدبن 15 کیلومتر بالای مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

جاده هراز

تردد تمامی تریلرها ازاین محور کماکان ممنوع است و تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها بجز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و یکشنبه و همچنین از ساعت 6 الی 24 روز جمعه و دوشنبه از محور هراز ممنوع است و همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:30 الی 24 روزهای جمعه و دوشنبه از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 این دو روز از منطقه آب اسک تا رودهن محدوده مشا بصورت یکطرفه خواهد بود.

جاده فیروزکوه

تردد تمامی تریلرها بجز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 الی 24 روز جمعه و دوشنبه از تهران به قائم شهر و بلعکس ممنوع است.

جاده زاهدان - زابل

تردد تمامی تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 الی 20 روزهای پنجشنبه و جمعه از محور زاهدان - زابل و بالعکس ممنوع است.

جاده قم - تهران

تردد انواع وسایل نقلیه باربری به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 روز یکشنبه تا ساعت 24 روز دوشنبه از محور قدیم قم تهران، سلفچگان قم، کاشان قم و بالعکس ممنوع بوده و رانندگان این وسایل نقلیه می توانند از محور سلفچگان ساوه تردد کنند.

وی افزود: همچنین تردد کلیه وسایل نقلیه باربری به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 روز یکشنبه تا ساعت 24 روز دوشنبه که از استان های جنوبی کشور مانند هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان و یزد به سمت قم در حرکت هستند، باید از مسیر سه راهی نطنز - مورچه خورت - دلیجان - سلفچگان - ساوه و بالعکس تردد کنند.

همچنین تردد کلیه وسایل نقلیه باربری به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 روز یکشنبه تا ساعت 24 روز دوشنبه که از استان های مرکزی و اصفهان به سمت تهران در حرکت هستند باید از محور سلفچگان ساوه تهران و بالعکس به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

آزادراه کاشان-اصفهان

تردد انواع کامیون ها و تریلرها از ساعت 8 روز یکشنبه تا ساعت 24 روز دوشنبه از اصفهان به سمت کاشان و قم ممنوع است و رانندگان این وسایل نقلیه باید از محور میمه دلیجان سلفچگان تردد کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.