چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: امن‌ ترین و ناامن‌ ترین خطوط هوایی جهان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: اخیرا یک پایگاه اینترنتی فهرستی از امن ترین و ناامن ترین خطوط هوایی جهان را منتشر کرده که در این بین 137 «خط هوایی» با کسب برترین رتبه ها، عنوان امن ترین خطوط هوایی را به خود اختصاص داده اند.

در این فهرست خطوط هوایی «بریتیش ایرویز»، «فلای بی»، «ویرجین آتلانتیک»، «لوفتانزا» و «آئرلینگوس» جزو امن ترین خطوط هوایی معرفی شده اند.

اطلاعات این پایگاه اینترنتی حاصل دو سال تلاش بی وقفه «جئوفری توماس»، بنیانگذار یک موسسه هوانوردی در استرالیا با همکاری گروهی از محققان است که ضمن جمع آوری اطلاعات از 425 خطوط هوایی در سراسر جهان با اعطای ستاره از یک تا هفت آنها را رتبه بندی کرده است. کسب عنوان یک ستاره به منزله ناامن ترین خط هوایی است.

در این رده بندی 137 خط هوایی بیشترین امتیاز را کسب کرده اند یعنی هفت ستاره شدند. ضمن اینکه 40 خط هوایی نیز با دریافت سه ستاره و کمتر پایین ترین رتبه را در این فهرست کسب کرده اند که از آن جمله می توان به «لیون ایر» در اندونزی، «تیی ایرلاینز» در نپال و خطوط هوایی جزیره سلیمان اشاره کرد. این خطوط هوایی به عنوان ناامن ترین خطوط هوایی جهان شناخته شده اند.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه تلگراف، توماس تاکید کرد: برای افرادی که در سال بیش از 75 روز به مسافرت هوایی می پردازند، شناخت بیشتر خطوط هوایی امن اهمیت بسیاری دارد.

وی افزود: برای مردم برخی از نقاط جهان مسافرت زمینی یا با قطار مطمئن تر از به جان خریدن خطر مسافرت هوایی خواهد بود. به عنوان مثال اگر قصد سفر از لندن به مقصد مسکو را دارید با مراجعه به این رده بندی درمی یابید کدام خط هوایی برای شما امن تر و مناسب تر خواهد بود.

وی افزود: اطلاعات این وب سایت با اطلاعات دریافتی به طور متناوب بروزرسانی می شود.

بر اساس نتایج یک تحقیق که اخیرا از سوی مرکز ارزشیابی اطلاعات موسسه آلمانی Jet Airliner Crash منتشر شده، خط هوایی Finnair در فنلاند بهترین و امن ترین خط هوایی جهان شناخته شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.