دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پرداخت وجه نقد به جای سکه پیش فروشی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

طلا نیوز: بانک ملی ایران اعلام کرد روش پرداخت وجه نقد در سررسید تحویل سکه ها معادل ارزش مسکوک پیش خرید شده ، اجرایی شده است.

بانک ملی ایران افزوده است : نرخ پرداخت وجه نقد روزانه از سوی بانک مرکزی اعلام می شود و مشتریان می توانند از این امکان در شعب بانک ملی استفاده کنند.

همچنین در کنار این روش، مشتریان می توانند از روش جایگزین تحویل اوراق گواهی سپرده با نرخ سود علی الحساب 20 درصد استفاده کنند.

واگذاری مرحله سوم سکه های پیش فروش شده از سه شنبه هفته گذشته آغاز شده است.

در پنج مرحله پیش فروش سکه تمام بهار ازادی که از بهمن سال گذشته آغاز شد، در مجموع 9 میلیون و318 هزار قطعه سکه تمام بهارآزادی پیش فروش شده که تاکنون هفت میلیون و 368 هزار قطعه ( 79 درصد) تعیین تکلیف شده است.

نزدیک به دو میلیون قطعه سکه بهارآزادی پیش فروش شده در مراحل مختلف ، باقی مانده است که به تدریج و متناسب با زمان پیش خرید با دریافت پنج درصد مالیات بر ارزش افزوده ، تحویل پیش خریداران خواهد شد.

پیش خریداران سکه می توانند به جای دریافت ان از اوراق گواهی سپرده با نرخ سود 20 درصد به عنوان ابزار جایگزین اختیاری استفاده کنند یا با انصراف از دریافت سکه ، وجه آن را دریافت کنند.

بانک مرکزی نرخ خرید سکه را در آغاز هر روز به بانک ملی اعلام می کند و بر اساس نرخ اعلامی بانک مرکزی وجه سکه ها پرداخت می شود و از افرادی که با انصراف از دریافت سکه وجه ان را مطالبه می کنند ، مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی شود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.