جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خوشحالی دانشگاه گلاسکو از ریاست جمهوری روحانی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دانشگاه "کلدونیان" گلاسکو از پیروزی دکتر حسن روحانی دانش آموخته این دانشگاه در انتخابات ریاست جمهوری ایران ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش عصر ایران پروفسور " پاملا گیلیز" معاون رییس دانشگاه گلاسکو با ابراز مسرت از پیروزی یک دانش آموخته این دانشگاه در انتخابات ریاست جمهوری ایران گفت که این پیروزی را به حسن روحانی تبریک می گوید.

وی ابراز امیدواری کرده است که پیروزی روحانی به عنوان یک دانش آموخته از این دانشگاه آینده ای توام با موفقیت برای ایران و مردم این کشور به همراه داشته باشد.

دکتر حسن روحانی در سال 1999 موفق به دریافت مدرک دکترا در رشته حقوق از دانشگاه کلدونیان در گلاسکو انگلیس شده است. وی در سال 1995 نیز مدرک کارشناسی ارشد خود را از این دانشگاه دریافت کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.