جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ادعای روسیه: ایران با تعلیق غنی سازی 20 درصدی موافقت کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ادعای روسیه: ایران با تعلیق غنی سازی 20 درصدی موافقت کرد

وزیر خارجه روسیه گفت ایران با توقف غنی سازی 20 درصدی موافقت کرده است.

به گزارش عصر ایران، سرگی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در مصاحبه با خبرگزاری رسمی کویت (کونا) گفت: "ایرانی ها آمادگی خود را برای توقف غنی سازی 20 درصدی اورانیوم در مرحله فعلی اعلام کرده اند".

این مطلب در حالی بیان می شود که حسن روحانی رئیس جمهور منتخب هنوز ریاست جمهوری را تحویل نگرفته و فعالیت دولت جدید ایران آغاز نشده است.

لاوروف افزود: "این پیشرفت می تواند تحولی را (در روند حل مسئله هسته ای ایران) ایجاد کند و از شدت اختلافات موجود از جمله نگرانی درباره امکان غنی سازی اورانیوم ایران با اهداف نظامی، بکاهد".

وی همچنین خواستار عدم افزایش تحریم ها علیه ایران و فکر کردن به جایگزین آن برای کاهش تحریم ها علیه بخش های حساس این کشور شد.

لاوروف با تاکید بر حق ایران در توسعه فعالیت های اتمی برای مقاصد صلح آمیز از جمله غنی سازی اورانیوم گفت که این موضوع بعد از بررسی همه مسائل باقی مانده در رابطه با مسئله هسته ای ایران و قرار گرفتن برنامه اتمی ایران تحت نظارت همه جانبه و تضمین شده آژانس بین المللی انرژی اتمی عملی می شود.

وزیر خارجه روسیه در پاسخ به سؤال دیگری درباره مشارکت شورای همکاری خلیج فارس در مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 هم گفت: "چارچوب فعلی مذاکرات با ایران کفایت می کند ولی از هر گونه روند مذاکرات از سوی کشورهای مرتبط، حمایت می کنیم".

وی با بیان اینکه نشانه های تشویق کننده ای برای نخستین مرتبه در چند سال اخیر در روند حل مسئله هسته ای ایران ظهور کرده است؛ آن را در مربوط به نقش پیشنهادات گروه 1+5 و به ویژه مبنای گام به گام و اقدامات متقابل آن دانست که به گفته او "می تواند چشم انداز کاهش و لغو تحریم ها در برابر همکاری ایران با جامعه بین المللی قرار دهد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.