شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت طلا سقوط کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: بهای طلا در بازار جهانی با آماده شدن سرمایه گذاران برای پایان تدریجی برنامه محرک اقتصادی بانک مرکزی آمریکا، به پایین ترین سطح در یک ماه گذشته رسید.

طلا برای تحویل فوری در معاملات سنگاپور 1367 دلار بود. بهای طلا برای تحویل در ماه اوت در بازار کامکس نیویورک 1365 دلار در هر اونس بود.

طلا از ابتدای سال 2013 تاکنون 18 درصد کاهش قیمت داشته است. مطرح شدن احتمال پایان زودتر از موعد سیاست انبساطی پولی بانک مرکزی آمریکا به دلیل احیای اقتصادی این کشور، اعتماد سرمایه گذاران به این فلز گرانبها را کاهش داده و آغاز روند نزولی آن را از ماه آوریل رقم زده است.

قرار است پس از نشست دو روزه بانک مرکزی آمریکا، برنانکه، رئیس این بانک امروز چهارشنبه یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.