شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جکی چان از بازنشستگی پشیمان شد؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کافه سینما: جکی چان قرارداد نقش آفرینی در دو فیلم حادثه ای را با برادران هووآیی بست. جکی چان بازیگر و یکی از تهیه کنندگان فیلمی با عنوان موقتی «منهتن» می شود که در آن نفش قهرمانی شرارت بار را ایفا می کند که با عشق و نفرت دگرگون می شود.

جکی چان از بازنشستگی پشیمان شد؟

پروژه دیگر چان با عنوان «Wolf Flag» است و هر دو فیلم قرار است سال آینده به نمایش عمومی درآید. در سال های اخیر تلاش های جکی چان بر پرده سینما چندان مورد پسند تماشاگران آسیایی و اروپایی واقع نشده است.

برادران هوآیی از موفق ترین تهیه کنندگان سینمای چین هستند که تهیه فیلم «خشم» به کارگردانی دیوید آیر و نقش آفرینی برد پیت را هم بر عهده دارند. سال گذشته خبری از جکی چان منتشر شد که او می خواهد از بازی در فیلم های حادثه ای خود را بازنشسته کند اما گویا او از این کار منصرف شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.